Lara Gessler zdradziła płeć dziecka

Lara Gessler długo czekała z ujawnieniem płci dziecka. Fani od dawna dopytywali w komentarzach czy znana restauratorka spodziewa się chłopca czy dziewczynki. "W brzuszku synek czy córeczka?" "Kiedy zdradzicie płeć dziecka?" "Znacie już płeć?" W końcu Lara Gessler i Piotr Szeląg zaspokoili ciekawość wszystkich.

Lara Gessler zamieściła ostatnio na swoim Instagramie bardzo rodzinne zdjęcie z plaży w Sopocie. Odsłaniając brzuszek napisała:

Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna.

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy i gratulacji. 

- No i pięknie. Gratulujemy raz jeszcze. Wszystkiego dobrego!

- Ja również chciałam syna i córkę i mam syna i córkę.

- Po brzuszku było widać Gratulacje! - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Lara Gessler powita na świecie syna

Jak widać marzenie znanej restauratorki wkrótce się spełni. Lara Gessler marzyła o "parce". Tak potocznie mówi się, kiedy rodzice mają dziewczynkę i chłopca. 

Chociaż z opisu Lary wynika, że w pierwszej kolejności miał być chłopiec a potem dziewczynka, to i tak wielkie szczęście towarzyszy gwieździe, bo trudno to zaplanować.

Nie mniej jednak Nena będzie starszą siostrą dla swojego brata. Ciekawe, jakie imię wybiorą dla synka Lara Gessler i Piotr Szeląg. Patrząc po imieniu dla córeczki, idą w oryginalne imiona. Ciekawe jak będzie tym razem.

W jednym z wywiadów dla Viva.pl Lara Gessler zdradziła, skąd wziął się pomysł na imię dla córeczki:

- Zawsze miałam dużo imion męskich, które mi się podobały, ale z żeńskimi było dużo trudniej. Na to imię wpadłam przy okazji lektury książki “Kobiety Witkacego”. Tam wpadłam na Nenę Witkiewicz - żonę Witkacego. Ona w rzeczywistości miała na imię Jadwiga, ale jak potem zaczęłam kopać, to okazało się, że jest takie imię.

A Wy jakie imię typujecie dla synka Lary Gessler?

Przeczytaj również: