Lara Gessler odnowiła przysięgę małżeńską

Lara GesslerPiotr Szeląg pobrali się jesienią 2020 roku. Córka słynnej restauratorki była wówczas w zaawansowanej ciąży i 9 dni później na świat przyszło pierwsze dziecko małżeństwa - córeczka Nena. Wówczas uroczysta ceremonia odbyła się w kameralnej atmosferze, a parze młodej towarzyszyło jedynie najbliższe grono przyjaciół i rodzina. Na ślubie nie pojawiła się wtedy m.in. Magda Gessler, która przebywała w tamtym czasie za granicą.

Suknia ślubna ciężarnej panny młodej była niezwykle minimalistyczna, a jej cena nie przekraczała 300zł. Jak się okazuje,  suknia z prawdziwego zdarzenia czekała na drugie wesele. Lara tym razem postawiła na prostą, lecz zjawiskową kreację i welon w stylu lat 20., Piotr natomiast na beżową marynarkę z czarną muchom i eleganckimi spodniami w tym samym kolorze.

Odnowienie przysięgi małżeńskiej odbyło się luksusowym hotelu Nosalowy Resort & SPA w Zakopanem. Małżonkom oprócz rodziny towarzyszyło grono bliskich przyjaciół m.in. Robert Kupisz, Kasia Sokołowska, Mateusz Gessler, Piotr Czaykowski, Krzysztof "Jankes" Jankowski, Jacob Kosel czy Natalia Klimas.
 

Kim jest Piotr Szeląg?

Lara Gessler związała się z Piotrem Szelągiem po rozwodzie z biznesmanem, Pawłem Ruczajem, w maju 2019 roku. Para pierwszy raz pojawiła się publicznie razem na balu TVN we wrześniu 2019. Kilka miesięcy później Lara ogłosiła, że spodziewa się z partnerem pierwszego dziecka. W październiku 2020 roku Gessler i Szeląg wzięli ślub, a niewiele później urodziła się córka Gessler, Nena. Piotr Szeląg z wykształcenia jest prawnikiem, a od 2016 roku prowadzi swoją kancelarię prawną w Warszawie.