Lady Louis Windsor swoją stylizacją wzruszyła wszystkich

Lady Louise była w bardzo bliskich relacjach ze swoim dziadkiem, księciem Filipem. To on zaszczepił w nastolatce miłość do koni i powożenia bryczką. W mediach wielokrotnie pojawiały się wzmianki o ogromnych sukcesach lady Louise w tej dziedzinie. Książę Edynburga wiele razy pojawiał się na zawodach, aby kibicować wnuczce. Louise otrzymała nawet w spadku dwa kuce o imionach Balmoral Navis i Notlaw Storm oraz własnoręcznie zaprojektowany powóz. To właśnie wspólna miłość do koni sprawiła, że lady Louise nazywana była ulubioną wnuczką księcia Edynburga.

Fot. Getty Images

Podczas sobotniego Royal Windsor Horse Show lady Louise postawiła na klasyczny strój. Elegancka granatowa marynarka ze złotymi guzikami rzuciła się w oczy spostrzegawczym obserwatorom rodziny królewskiej. Fani szybko zauważyli podobieństwo pomiędzy marynarką lady Louise i tą, którą książę Filip kilkukrotnie zakładał na wyjątkowe okazje. Mowa tu choćby o 73. rocznicy jego ślubu z królową Elżbietą.

W mediach społecznościowych nie brakowało komentarzy wzruszonych fanów. “Ma na sobie marynarkę swojego dziadka? Co za pewność siebie! Za to ją kocham” - pisał jeden z internautów. Ostatecznie konto na Instagramie poświęcone modzie rodziny królewskiej @royalfashionpolice zidentyfikowało marynarkę. Stwierdzono, że marynarka lady Louise, choć bardzo podobna do tej należącej do księcia Filipa, pochodzi z najnowszej kolekcji Zary.

Tajemnicza broszka lady Louise

Podczas Royal Windsor Horse Show lady Louise zaprezentowała dwa stroje. Oba z nich dopełniła złota broszka przypięta do marynarek nastolatki. Broszka wydaje się być repliką uprzęży konia, co mogło być cichym gestem w stronę księcia Filipa. Konie były w końcu pasją, która najbardziej zbliżyła dziadka z wnuczką.

Fot. Getty Images

Zobacz także: