Lady Gaga gwiazdą perfum Voce Viva Valentino

Lady Gaga pojawi się w kampanii dedykowanej nowemu zapachowi włoskiego domu mody Voce Viva. Premiera perfum planowana jest na wrzesień 2020 roku, a twórcą zapachu jest dyrektor kreatywny marki Pierpaolo Piccioli.

Nazwa perfum Voce Viva nawiązuje do głosu, który niesie światu przesłanie. To zaproszenie do wzajemnego inspirowania się, podążania za marzeniami i spełnianiu ich. Voce Viva to celebracja jednego z najbardziej intymnych zmysłów kobiety.

Zobacz też: Najtrwalsze zapachy na rynku

Lady Gaga ambasadorką Valentino - skąd ten pomysł?

Kto mógłby zostać gwiazdą zapachu, jeśli nie Lady Gaga – utalentowana piosenkarka i posiadaczka jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów współczesnej sceny muzycznej. Ma na koncie wiele międzynarodowych sukcesów. Wystarczy wspomnieć chociażby o tych ostatnich związanych z filmem „Narodziny gwiazdy” – Oscar, Grammy i BAFTA.

Zdaniem twórców nowego zapachu Valentino Lady Gaga to doskonały wybór na ambasadorkę. Reprezentuje głos nowego pokolenia, inspiruje miliony ludzi na całym świecie, wyznacza kierunki.

- Bądź sobą, kochaj kogo chcesz i nigdy nie przestawaj podążać za swoimi marzeniami – mówi Lady Gaga. Jak twierdzi dyrektor kreatywny Valentino, Pierpaolo Piccioli, to są wartości, które wyznaje również włoski dom mody:

Lady Gaga oznacza wolność, samoświadomość, czyste serce. Jej udział w kampanii wynosi symboliczną siłę tego projektu na najwyższy możliwy poziom. Lady Gaga jest ikoną nowej generacji. Najważniejsze dla niej wartości takie jak, kultywowanie wolności, pasja do sztuki, samoświadomość, równość, są zgodne z tymi, które reprezentuje społeczność marki. Dlatego jestem bardzo dumny, że to właśnie ona została nową ambasadorką Valentino.

Zobacz też: 5 świeżych zapachów nie tylko na lato - pachną, jakbyś przed chwilą wyszła spod prysznica

Lady Gaga - kontrowersyjna i bezkompromisowa

Lady Gaga znana jest z indywidualnego stylu, przebojowości i pewności siebie. Choć na przestrzeni lat wielokrotnie kojarzyła się z medialną kontrowersją, gwiazda zawsze szła swoją drogą, ceniąc swoją niezależność. 

- Nigdy nie chciałam nikomu mówić, a zwłaszcza młodych ludziom, że aby być pięknym, trzeba być perfekcyjnym. Nie odniosłam sukcesu dlatego, że jestem piękna. Nie jestem supermodelką. Tworzę muzykę i to jest moje serce i mój mózg, który mnie tu przywiódł. Wszystko zawdzięczam mojej ciężkiej pracy – mówiła.

Lady Gaga gwiazdą perfum Valentino - lawina komentarzy

Premiera nowego zapachu Voce Viva Valentino planowana jest na jesień tego roku. Informacja o tym, że jego ambasadorką została Lady Gaga, wywołała lawinę komentarzy. Wiele osób uważa, że Lady Gaga – kojarząca się ze skandalami, ekstrawagancją i przebojowym stylem życia – nie pasuje do ponadczasowej elegancji włoskiego domu mody.

Są też wielcy zwolennicy nowej gwiazdy Valentino. Twierdzą oni, że Lady Gaga to powiew świeżości w wiekowym domu mody, która przyciągnie nowych, młodszych klientów i sprawi, że o Valentino znów będzie głośno.

A co Wy o tym sądzicie? Czy Lady Gaga i Valentino to dobre połączenie?

Zobacz też: Ulubione perfumy Polek - oto słynna 6-tka