Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewali "Shallow" na koncercie

Lady Gaga wie jak zaskoczyć swoich fanów. Podczas koncertu w Las Vegas gwiazda zaśpiewała nominowaną do Oscara piosenkę "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy" - i po raz pierwszy wykonała ją w duecie z Bradleyem Cooperem. Piosenkarka nieoczekiwanie zwróciła się do swojego filmowego partnera, wiedząc, że ten jest obecny na jej koncercie.

- Jeden z moich bardzo dobrych przyjaciół... Nie wiem czy go znacie, nazywa się Bradley. Nakręcił ten film, "Narodziny gwiazdy" - zwróciła się do publiczności Lady Gaga. - Więc teraz trochę zaryzykuję... Bradley, chcesz do mnie dołączyć?

Aktor, choć wyglądał na bardzo zaskoczonego propozycją piosenkarki pojawił się jednak na scenie, wywołując prawdziwy aplauz. Lady Gaga pomogła mu założyć słuchawki, a następnie wspólnie z Bradleyem Cooperem wykonała piosenkę "Shallow". Publiczność oszalała, a zarejestrowane smartfonem wideo, które pojawiło się w sieci ma już ponad 3 miliony wyświetleń na Youtube. 

Czy "Shallow" Lady Gagi i Bradleya Coopera dostanie Oscara?

Wykonywany przez Lady Gagę i Bradleya Coopera utwór "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy" jest jednym z faworytów w oscarowym wyścigu. Poza najlepszą piosenką, film otrzymał łącznie siedem nominacji do Oscara, w tym nominację dla najlepszego filmu, aktorki pierwszoplanowej (Lady Gaga), aktora pierwszoplanowego (Bradley Cooper), aktora drugoplanowego (Sam Elliott), a także za dźwięk, zdjęcia i scenariusz adaptowany. W kategorii Najlepsza piosenka, "Shallow" powalczy z utworami "All the Stars" z filmu "Black Panther", "I'll fight" (RBG), "The Place Where Lost Things Go" (Mary Poppins Returns), "When a Cowboy Trades His Spurs For Wings" (The Ballad of Buster Scruggs). Piosenka ma już na koncie "Złotego Globa".