Lady Business Awards 2018: co to za projekt?

W plebiscycie Lady Business Awards 2018 zostaną wyłonione i nagrodzone kobiety prowadzące z sukcesem firmy od co najmniej 5 lat i mające na swoim koncie wyjątkowe osiągnięcia zawodowe. To już druga edycja tego konkursu.

Fundacja kontynuuje działalność klubu w myśl hasła „Promuj siebie i swoją firmę”, ale także prowadzi liczne projekty edukacyjne m.in. ebooki z zakresu prowadzenia własnej firmy oraz prezentujące historie kobiet biznesu. Promuje także kobiety w Polsce i poza granicami kraju, zapewniając wymianę wiedzy i doświadczeń z międzynarodowymi instytucjami i organizacjami.

Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia statuetek odbędzie się 26 października 2018 w Warszawie.

Pomysł na Plebiscyt zrodził się z potrzeby wyróżnienia, pokazania i promowania przedsiębiorczych Polek, które już mają swój biznes, z sukcesem zarządzają własnymi firmami  – mówi Emilia Bartosiewicz, prezes i założycielka Lady Business Club Business Woman Foundation, pomysłodawczyni Plebiscytu.

Plebiscyt ma na celu uhonorowanie kobiet, które swoim dorobkiem i postawą budują filary polskiego biznesu.

Chcemy, aby ich wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości został doceniony i aby nagroda zachęciła je do mówienia o swoich dokonaniach w Polsce i za granicą – dodaje Emilia Bartosiewicz.

W programie Gali Lady Business Awards 2018 między innymi:

  • ogłoszenie wyników Plebiscytu Lady Business Awards 2018
  • poczęstunek od Weranda Bistro przygotowany specjalnie na ten wyjątkowy wieczór
  • dwie niespodzianki muzyczno - taneczne
  • cenne upominki od naszych sponsorów i partnerów
  • wspaniała atmosfera i wieczór pełen pozytywnych emocji
  • możliwość nawiązania wartościowych kontaktów

W wieczorze udział wezmą m.in. polscy przedsiębiorcy, członkinie Lady Business Club, dotychczasowy prelegenci konferencji organizowanych przez organizatora oraz przedstawiciele mediów i partnerów. Będzie to okazja do przedstawiania zupełnie nowego projektu fundacji, którego celem jest realne wsparcie w rozwoju firmy i przeniesienia jej na lepszy poziom.

Zgłoszenia i bilety: monika@ladybusinessclub.com i na stronie www.ladybusinessawards.pl.

W jury plebiscytu zasiądą wybitne postaci świata biznesu, m.in.: Jaga Hupało (marka Jaga Hupało Born to Create), Jolanta Zwolińska (twórczyni marek Dermika, Soraya, aktualnie Yonelle), Barbara Chwesiuk (marka Bialcon, Pałac w Cieleśnicy oraz Manufaktury Cieleśnic), Ewa Sobkiewicz (Salve Medica, Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych) oraz Jolanta Radziszewska (Batida).

Partnerem wydarzenia są polskie i międzynarodowe organizacje branżowe. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły m.in: Rzeczpospolita, Rp.pl, polki.pl, RMF Classic, kobieta.pl, Biznes Musi Sprzedawać, Obcasypodlasia.pl, Biznestuba.pl, Damskie Sprawy, Marketing przy kawie, Dwie Szpilki, EPR.PL, QBusiness.pl, Marketing dla Ciebie, kobieta.pl, Czerwona Szpilka, Magazyn Pomorski, Kobieta w chmurze, Mamopracuj.pl, Ladies First, Stowarzyszenie Aktywne Kobiety, Świadomi w Biznesie, Business Lady Club w Bułgarii, Luxembourg - Poland Chamber of Commerce, PREMIER International Business Club, Polski Klub Biznesu w Portugalii, Polish Business House, Polski Klub Biznesu w Rosji i wielu innych partnerów z Polski i z zagranicy.