Lady Gaga i Adam Driver na pierwszym zdjęciu z planu

"House of Gucci" to nowy projekt reżysera Ridleya Scotta. Film jest oparty na podstawach głośnej powieści biograficznej Sary Gay Forden, „Gucci. Potęga Mody, Szaleństwo Pieniędzy, Gorycz Upadku”. Produkcja będzie opowiadać o kulisach śmierci Maurizia Gucci – wnuka założyciela włoskiego domu mody Gucci. Żonę biznesmena, Patrizię Reggiani, oskarżoną o jego zamordowanie, zagra Lady Gaga. Samego Maurizia Gucci zagra wielokrotnie nagradzany i nominowany do Oscara Adam Driver, znany z takich filmów jak „Historia małżeńska”, „Peterson”, czy „Czarne bractwo. BlacKkKlansman”.

Lady Gaga przeszła metamorfozę do nowego filmu

Kilka dni temu Lady Gaga została zauważona na spacerze w Rzymie. Miała całkowicie zmienioną fryzurę i wszyscy zastanawiali się, czy to nie przypadkiem metamorfoza do jakiegoś nowego projektu artystki. Piosenkarka zamiast długich blond włosów, miała ciemnobrązowe loki. Jak się okazało Lady Gaga na czas nagrań do „House of Gucci” przeniosła się do stolicy Włoch. Ostatnio gwiazda udostępniła na swoim Instagramie pierwsze oficjalne zdjęcie z planu nowego filmu Ridleya Scotta i teraz już wiemy, że zmieniona fryzura to część charakteryzacji do roli Patrizii Reggiani. 

Piosenkarka jest mistrzynią metamorfoz i już nie raz zmieniała swój wygląd na potrzeby filmu, czy teledysku. Po jej ostatnim występie w filmie wyreżyserowanym przez Bradleya Coopera, „Narodziny gwiazdy” (za który otrzymała nominację do Oscara w 2019 roku) jesteśmy przekonani, że Gaga poradzi sobie z tak wymagającą rolą, jak żona szefa domu mody Gucci.  

W filmie obok piosenkarki wystąpią m.in. Al. Pacino, Jared Leto i Jeremy Irons. Światowa premiera zapowiedziana jest na 24 listopada 2021 r.