Modne połączenia kolorów lato 2018

Tego lata mamy na swoim modowym radarze trzy nowe połączenia kolorystyczne dla fanek stonowanej elegancji, szalonych trendów i mocnego wejścia.

Zdecydowanie latem rządzi więcej niż jeden motyw kolorystyczny, a dobrze dobrane kolory stylizacji gwarantują modne zestawienia. W zasadzie na modowym horyzoncie całkiem dobrze widoczna jest zarówno intensywna zieleń jak i blady, pastelowy róż czy przeciwnie – mocna fuksja. Świetnie mają się też wyrazisty kolor pomarańczowy oraz paleta klasycznych beży i brązów.

Każdy z tych kolorów można sprytnie ze sobą łączyć, budując garderobę zarówno dla minimalistek jak i lubiących się wyróżniać fanek mody. Jak łączyć kolory ubrań w tym sezonie?

Beże i brązy jak łączyć?

To zdecydowanie połączenie dla lubiących klasykę minimalistek. Odrobinę safari w mieście, ale też szczypta belgijskiego podejścia do mody projektantów z Antwerpii i skandynawski sznyt. Męskie koszule i beżowe spodnie z wysokim stanem, do tego brązowe akcesoria z elegancko wykończonej skóry lub brązowy t-shirt i beżowa torebka kuferek. Beże w połączeniu z brązami robią furorę tego lata.

 

Róże i żółty czy do siebie pasują?

Róż i żółty wydają się być ryzykownym miksem, ale jeśli postawimy na modne pastele i tkaniny naturalne, w tym len i cienką bawełnę – będziemy wyglądać jak milion dolarów w stylizacji vintage.

Można spróbować też nieco mocniejszych odcieni – sukienkę w kolorze fuksji zestawić z żółtymi trampkami – taka stylizacja może się sprawdzić na letnim festiwalu.

Pomarańcz i intensywna zieleń

Dunki i Szwedki o jasnej karnacji i blond włosach kochają to zestawienie! Pomarańczowa bluzka z bufiastymi rękawami i długie zielone spodnie z szerokimi nogawkami – nasz wybór na lato!