Kultowy serial "Przyjaciele" powraca! Ten odcinek specjalny to wyciskacz łez

Wielkimi krokami nadchodzi dzień, na który czekali fani kultowego serialu "Przyjaciele". 17 lat od ostatniego odcinka bohaterowie serialu, którego czołówka wielu z nas nieodłącznie kojarzy się z dzieciństwem, wracają! W zwiastunie odcinka specjalnego "Friends: The Reunion" nie wyglądają już tak, jak kiedyś, choć nadal podejrzanie dobrze. Nie opuściło ich poczucie humoru i realna więź, jaka ich połączyła przez lata na planie serialu, którego nie da się nie kochać. 

Gdy tylko pojawiła się informacja o możliwej kontynuacji legendarnych "Przyjaciół", w sieci zawrzało. Temperaturę oczekiwań podgrzewało HBO Max kolejnymi zajawkami, nie zdradzając, jak będzie wyglądać kolejny odcinek, ani, co najważniejsze, czy nie zmieni się jego obsada. Trudno byłoby sobie wyobraZić, by na kultowych sofach w ulubionej kawiarni przyjaciół zasiadł ktoś inny niż Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courtney Cox, David Schwimmer, Matthew Perry i Matt Le Blanc. Czy stacja spełniła oczekiwania fanów?

Kultowy serial "Przyjaciele" powraca! Gdzie i kiedy zobaczysz odcinek specjalny?

Nie mogło być inaczej - obsada kontynuacji serialu wszech czasów (nie bójmy się tego okreslenia) pozostała niezmieniona. Jak zdradzają aktorzy "Przyjaciół" mimo zakończenia produkcji kolejnych odcinków, utrzymywali serdeczne kontakty. Jeśli jednak spodziewaliście się, że "Friends: The Reunion", który zobaczymy 27 maja na HBO Max, będzie dalszą historią przyjaciół, to się mylicie. Stacja wyjawiła zwiastun odcinka, z którego wynika, że wraz z bohaterami serialu spotkamy się jak dobra paczka znajomych po latach, by przy kawie powspominać dawne szalone czasy. I wiecie co, wcale nie narzekamy nie przypomina to drętwego spotkania klasowego ludzi, którzy w liceum ledwo mówili sobie cześć - już sam trailer wzruszył nas do łez. Aktorzy też potrzebowali kilkakrotnie chusteczek. Z resztą sami zobaczcie zwiastun: