Już dziś wieczorem zostanie nagrany kolejny roast znanej w Polsce osoby. Roasty to nic innego, jak popularne w Ameryce spotkania komików i aktorów, którzy na zmianę wyśmiewają osobę wieczoru. I są to bardzo niewybredne żarty! Tym razem głównym bohaterem roastu Kuby Wojewódzkiego będzie Krzysztof Diablo Włodarczyk. Wybór boksera na bohatera odcinka nie obył się bez otoczki skandalu. Obserwatorzy show-biznesu wytykali Włodarczykowi bijatyki, znęcanie się nad byłą żoną oraz niepłacenie alimentów. Mimo nie najlepszego PR-u, to właśnie Włodarczyka wybrano na gwiazdę wieczoru. Kto będzie się nad nim znęcał?

ZOBACZ: ROBERT MAKŁOWICZ oskarża Telewizję Polską o manipulację!

Roast Diablo Włodarczyka zostanie nagrany już dziś wieczorem, 13 marca, w warszawskiej Hali Transcolor. Program trafi na antenę trzy dni później, w czwartek, 16 marca, o godz. 22.30. Uczestnicy na pewno nie zostawią na bokserze suchej nitki. A kto się znajdzie w ich gronie? Już wiadomo, że nad bokserem będą się znęcali m.in. Maciej Orłoś, Katarzyna Piasecka, Rafał Bryndal, Tomasz „Titus” Pukacki, Łukasz Lotek Lodkowski, Rafał Pacześ oraz gospodarz wieczoru – niezawodny Kuba Wojewódzki. Showman dodał dziś zresztą na Instagramie zdjęcie, które poruszyło wielu jego fanów. A to z racji na osobę, z którą do niego pozuje.

Na zdjęciu widzimy bowiem Kubę Wojewódzkiego, który przytula się do… Michała Figurskiego! Dziennikarz, który przeszedł jakiś czas temu udar mózgu, najwyraźniej postanowił wrócić już do pracy i kolejnym etapem jego wielkiego come-backu ma być właśnie udział z dzisiejszym roaście Włodarczyka. Figurski nie jest jednak wymieniany na liście oficjalnych roastujących. Wygląda zatem na to, że będzie on niespodzianką wieczoru!

Czy to zdjęcie Wojewódzkiego i Figurskiego sugeruje, że dziennikarze już na dobre się ze sobą pogodzili? Dawny konflikt został zażegnany?

Przypomnijmy: Kuba Wojewódzki i Michał Figurski rozstali się zawodowo i koleżeńsko w atmosferze skandalu. Panowie w Esce Rock prowadzili satyryczną audycję "Poranny WF", w której żartowali ze wszystkich i ze wszystkiego. Audycja została zdjęta z anteny 25 czerwca 2012 roku po tym, jak Wojewódzki i Figurski zażartowali sobie z gwałtu na ukraińskich sprzątaczkach, które mieliby rzekomo gwałcić.

POLECAMY: MATEUSZ RZEŹNICZAK Aktor "Powidoków" i "Niani w wielkim mieście" podbija polskie kino!

Zobacz także:

Odtąd relacje pomiędzy nimi znacznie się ochłodziły zwłaszcza, że Wojewódzki wrócił do Eski Rock, a Figurski musiał sobie poszukać nowego zajęcia. Wojewódzki był nawet oskarżany, że zostawił kolegę na lodzie, na co zdecydowanie odpowiedział w jednym ze swoich programów. Potem zaprosił Figurskiego nawet na roast Michała Szpaka, ale dziennikarz nadal przebywał wtedy w szpitalu.

Czy dzisiaj Michał Figurski będzie miał szansę odgryźć się Kubie za wszystkie żarty, które ten stroił sobie z niego przez ostatnie miesiące?

O tym przekonamy się już w najbliższy czwartek.

Będziecie oglądali roast Krzysztof Diablo Włodarczyka ze specjalnym udziałem Michała Figurskiego w TVN? Bo my na pewno!