Hołdujemy naturalności, bo wiemy, że siła kryje się właśnie w naturalnych składnikach pielęgnujących. Kocha je nasza skóra i włosy, dla których najlepszym zabiegiem regenerującym jest olejowanie. Jeśli też chcesz mieć naturalnie piękne włosy, dołącz do grona wielbicieli pielęgnacji skrojonej na miarę.

Olejki w pielęgnacji włosów

Naturalne olejki, choć z pozoru wydają się kompletnie nieodpowiednie do włosów, są rewelacyjnym zamiennikiem dla odżywek, masek i balsamów. Nie ustępują im pod względem działania i skuteczności. Kto choć raz spróbował nałożyć olejek na włosy, wie, jak wiele możliwości daje tego typu kuracja.

Regularne olejowanie włosów to bardzo prosty sposób na zregenerowanie, wzmocnienie i upiększenie włosów. Ale nie tylko! Wystarczy dobrać olejek do swoich potrzeb, żeby mocą naturalnym składników odmienić swoje włosy na lepsze pod każdym względem. Produktem, który pokazuje w praktyce, co oznacza indywidualnie dopasowana pielęgnacja, jest olejek do włosów Nanoil.

Jaki olej do włosów jest najlepszy?

Uniwersalne rozwiązania w pielęgnacji to mit. Każdy człowiek to inne potrzeby, inny typ włosów, inne problemy w codziennym dbaniu o siebie. Z tego względu mówienie, że np. olej kokosowy pomaga we wszystkich kłopotach z włosami, jest dużym nadużyciem. Może być ciekawym składnikiem kosmetyku, ale nie sprawdzi się na każdych włosach. Jak zatem określić, czego potrzeba właśnie nam?

Odpowiedź na każde pytanie dotyczące tego, jak dbać o włosy, to: porowatość. Budowa włosów wyznacza rytm codziennej pielęgnacji. Nie wolno o tym zapominać.

Zobacz także:

Co oznacza, że włosy są nisko- lub wysokoporowate? To informacja o ich kondycji. W niesprzyjających warunkach łuski okalające włosy rozchylają się, a przez to włosy tracą wodę i cenne składniki odżywcze. Im więcej dziur w zewnętrznej warstwie włosów, tym są słabsze. Wysoka porowatość to sygnał, że czas wziąć się za regenerację. Jednak niskoporowate włosy też mogą przysparzać wielu kłopotów – są trudne w układaniu, ciężkie i pozbawione objętości.

Polub porowatość swoich włosów

Nanoil to olejki do włosów stworzone, aby pokazać, że mimo różnic każda kobieta może być piękna. Gęste, długie i mocne włosy to nie prezent, na który trzeba sobie zasłużyć. Niezależnie od porowatości, możemy mieć wymarzone włosy – wystarczy dopasowana pielęgnacja, które wydobędzie z nich to, co najlepsze.

Określ, jaką porowatość mają Twoje włosy – niską, średnią, a może wysoką? Najłatwiej zrobisz to, wykonując test na porowatość włosów zamieszczony na stronie www.nanoil.pl Odpowiedz na kilka pytań i sprawdź, który olejek do włosów wybrać. Warto jednak pamiętać, że 100% pewności daje tylko badanie włosów pod mikroskopem, które można wykonać w gabinecie trychologicznym. Choć różnice w wyglądzie włosów o różnej porowatości są widoczne gołym okiem:

  • włosy niskoporowate – proste, gładkie, ciężkie, bez objętości, niepodatne na kręcenie,
  • włosy średnioporowate – normalne, pofalowane, z tendencją do puszenia się, osłabione,
  • włosy wysokoporowate – zniszczone, przesuszone, rozdwojone, łamliwe, często kręcone.

Nanoil – olej dopasowany do Ciebie

Nie ma jednego uniwersalnego olejku do włosów – są trzy olejki Nanoil, które skomponowano z uwzględnieniem potrzeb włosów o trzech porowatościach. Znajdziesz wśród nich ten, który pomoże zapanować nad chaosem na Twojej głowie:

  • olejek Nanoil do włosów niskoporowatych,
  • olejek Nanoil do włosów średnioporowatych,
  • olejek Nanoil do włosów wysokoporowatych.

Olejki do włosów Nanoil

Co warto wiedzieć o nich wiedzieć?

To jedyne luksusowe olejki, które dopasowano do budowy włosów. Dzięki temu działają skutecznie i zmniejszają ilość pielęgnacyjnych kłopotów. Zawierają kompleks naturalnych olejów roślinnych, witamin i składników dodatkowych np. na wzrost włosów. Nie są testowane na zwierzętach, a ich aksamitna i bardzo lekka formuła spodoba się każdemu. Można stosować je nie tylko na włosy, ale też na skórę głowy, niezależne od problemów, na każdym rodzaju włosów.

Zalety olejków Nanoil można wymieniać długo. Lepiej jednak skupić się na efektach! Przekonaj się, że warto przetestować je na własnych włosach.

Jak działają olejki Nanoil?

1. Zapewniają włosom perfekcyjne nawilżenie.

2. Regenerują włosy, nawet te mocno zniszczone.

3. Ułatwiają suszenie i codzienną stylizację.

4. Przywracają równowagę i zdrowie skórze głowy.

5. Ochraniają włosy przed wysoką temperaturą, słońcem itp.

6. Wzmacniają cebulki, zapobiegając wypadaniu włosów.

7. Przyspieszają naturalny wzrost włosów.

8. Poprawiają kondycję każdego pasma i upiększają.

Dla maksimum efektów warto poświęcić odrobinę czasu i stosować olejki Nanoil prawidłowo.

Tylko olejowanie włosów według ściśle określonych zasad jest skuteczne. Zalecana metoda to olejowanie na mokro, po uprzednim umyciu włosów, najlepiej na ciepło. Choć to produkt odpowiedni dla osób, które nie lubią ograniczeń, bo można nakładać go także na wiele innych sposobów – tylko na końcówki, na skalp, na suche włosy, także bez spłukiwania albo jako ochronę przed suszenie włosów.

Wybierz olejek do włosów Nanoil idealny dla siebie.