Księżniczka Charlotte w nowej szkole

Księżniczka Charlotte ma już 4 lata. Dziewczynka uczęszcza do prestiżowej szkoły Thomas’a Battersea, do której chodzi także jej brat. Minęły niespełna 2 miesiące od rozpoczęcia nauki przez dzieci, a na księżniczkę Charlotte już pojawiły się pierwsze skargi. Jak informuje „Daily Mail” w czasie lekcji Charlotte pokazała nauczycielce język, odmawiając wykonania jednego z zadań. Ponadto dziecko bywa głośne i czasami przeszkadza na lekcjach. Zdecydowanie jej charakter jest przeciwieństwem powściągliwego brata Georga. Mimo sprzeczek pomiędzy małymi dziećmi nie da się jednak nie zauważyć troski i opieki, którą wzajemnie otacza się rodzeństwo.

Księżna Kate i Książę William dumnie odprowadzają Księżniczkę Charlotte do szkoły

Para królewska odprowadzająca dzieci pierwszego dnia szkoły:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wirtualna Polska (@wirtualnapolska) Wrz 5, 2019 o 7:08 PDT

Edukacja księżniczki Charlotte i jej brata w szkole Thomas’a Battersea kosztuje Księżnę Kate i Księcia Williama około czterdzieści tysięcy funtów rocznie. W ramach nauczania dzieci mogą korzystać z wielu zajęć poza lekcyjnych jak np. garncarstwo, szermierka, ogrodnictwo, czy zajęcia z filozofii.

Księżniczka Charlotte tańczy w oknie Pałacu Królewskiego:

Niedawno Księżniczka Charlotte podbiła serca internautów tańcem w oknie. Zobaczcie nagranie, którym mała dziewczynka rozczuliła fanów rodziny królewskiej na całym świecie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl) Paź 20, 2019 o 4:34 PDT