Księżniczka Charlotte i jej zachowanie na gali

Gdziekolwiek księżna Kate nie pojawi się z dziećmi, to właśnie one zawsze kradną uwagę fanów i fotoreporterów. Ostatnio cała rodzina księcia Williama uczestniczyła w pantomimie „The National Lottery’s Pantoland” w Teatrze Palladium. Przedstawienie odbyło się w ramach podziękowań za walkę z pandemią dla kluczowych pracowników oraz ich najbliższych.

Już na samym początku reporterzy zwrócili uwagę, że pięcioletnia księżniczka Charlotte dwukrotnie odmówiła złapania ręki księżnej Kate, przy czym drugie podejście skwitowała widocznym na jej twarzy grymasem. Ostatecznie jednak zachowywała się grzecznie i nie robiła większych problemów.

To nie pierwsze tego typu zachowanie u córki Williama i Kate. Cały świat długo żył tym, jak wytknęła język do dziennikarzy oraz tańczyła podczas parady w oknie Pałacu Buckingham.

-To mała dziewczynka, która wie, czego chce. Będzie niezłym numerem, kiedy będzie starsza! Już teraz lubi dyktować rodzeństwu, co mają robić i nie podoba jej się, gdy któryś z braci się jej sprzeciwia – powiedział informator rodziny królewskiej w rozmowie z „Woman’s Day”

Informatorzy rodziny królewskiej twierdzą, że George też ma niezły charakterek. Louis uważany za najsłodsze i najgrzeczniejsze dziecko z całej trójki też czasami sprawia problemy. Wszyscy jednak zgodnie twierdzą, że to właśnie Charlotte jest najbardziej zadziorna.

Zobacz też: Księżna Diana kochała Karola aż do śmierci? Podobno przed tragicznym wypadkiem zwierzyła się dziennikarce.

Księżniczka Charlotte odziedziczyła charakter po królowej Elżbiecie?

Media już kiedyś spekulowały, jakoby Charlotte była ulubienicą brytyjskiej monarchini. Prawnuczka spędza z Elżbietą II mnóstwo czasu, który spędzają na wielu zabawach, w tym ich ulubionej, zabawie w salon stylizacji fryzur:

Zobacz także:

-Po zabawach fryzura królowej wygląda jak ptasie gniazdo, ale Jej Wysokość uważa to za niezwykle zabawne- powiedział informator w rozmowie z magazynem „Star”

Wiele osób z otoczenia Williama i Kate, twierdzi, że ich pięcioletnia córka jest niesamowicie podobna do swojej prababci. Podobnie jak królowa jest uparta, niezależna i zadziorna, a także jest posiadaczką twardego i niezłomnego charakteru. Co więcej, fani twierdzą, że księżniczka Charlotte przypomina monarchinię także z wyglądu. Być może właśnie z powodu tych podobieństw królowa Elżbieta II i jej prawnuczka tak bardzo lubią spędzać razem czas.

Zobacz też:

Zara Tindall - wnuczka Elżbiety II - zdradza sekrety z życia rodziny królewskiej

The Crown 4. Czy rodzina królewska ukrywała niepełnosprawne kuzynki Elżbiety II?