Księżniczka Charlotte skończyła 5 lat

2 maja księżniczka Charlotte skończyła 5 lat. Z tej okazji na Instagramie Kensington Royal tradycyjnie pojawiły się nowe zdjęcia portretowe małej Charlotte – wszystkie autorstwa jej mamy, księżnej Kate. Zdjęcia zostały wykonane podczas pakowania paczek żywnościowych dla osób pozostających w izolacji.

Księżniczka Charlotte urodziła się w 2015 roku jako drugie dziecko księcia Williama i księżnej Kate. Choć z początku wydawała się bardzo nieśmiała, z roku na rok dziewczynka wydaje się być coraz pewniejsza siebie i bardziej świadoma swojej roli. Jak donoszą brytyjskie media, w przeciwieństwie do jej brata George’a jest ponoć duszą towarzystwa. We wrześniu ubiegłego roku Charlotte rozpoczęła edukację i wspólnie z bratem zaczęła uczęszczać do prestiżowej szkoły Thomas's Battersea w Londynie. W wolnych chwilach lubi spędzać czas w ogrodzie i podobno ma słabość do pikantnych potraw.

Księżniczka Charlotte wdała się w prababcię?

Na zdjęciu wykonanym przez księżną Kate, trudno odmówić małej Charlotte uderzającego podobieństwa do królowej Elżbiety II, z czasów gdy sama była małą dziewczynką. W dodatku wszystko wskazuje na to, że księżniczka odziedziczyła po babci nie tylko urodę, ale również silną osobowość.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @thecambridges5 Maj 1, 2020 o 3:14 PDT

Spośród wszystkich dzieci Kate i Williama, to właśnie Charlotte wydaje się być najbardziej charakterna. Dziewczynka regularnie skupia na sobie uwagę dziennikarzy i fotoreporterów swoimi zabawnymi zachowaniami. Ostatnio zaskoczyła wszystkich podczas regat King’s Cup, gdzie zamiast grzecznie pomachać i uśmiechnąć się do tłumów, postanowiła… pokazać im język. Wszystko wskazuje na to, że księżniczka Charlotte rośnie na prawdziwą ulubienicę Brytyjczyków. Wszystkiego najlepszego!