Księżna Kate odwołała swój udział w oficjalnej gali

Księżna Kate niespodziewanie odwołała swój udział w uroczystej gali "Tusk Conversation Awards 2019". Kate Middeton razem z księciem Williamem mieli pojawić się tam razem. Finalnie na gali pojawił się tylko książę William. Pałac Buckingham wystosował oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Księżna Kate nie pojawiła się na gali: jest oświadczenie pałacu

Pałac Buckingham wystosował specjalne oświadczenie w związku z informacją, że Kate Middleton nie weźmie jednak udziału w imprezie.

Księżna nie jest już w stanie uczestniczyć w ceremonii rozdania nagród z powodu dzieci. Wciąż jednak po południu spotka się z finalistami na herbacie w Pałacu Kensington. Książę weźmie udział w obu wydarzeniach. - czytamy w oświadczeniu.

Niestety Rzecznik Pałacu odmówił szczegółowych informacji w tej sprawie.

Po południu rzeczywiście Kate pojawiła się na herbacie w pałacu i spotkała z finalistami.

Księżna Kate w ciąży? Światowe media podsycają plotki

Światowe media podsycają plotki o czwartej ciąży księżnej Kate, tłumacząc fakt, że Kate odwołała swoje ostatnie oficjalne wyjście. Zwłaszcza, że Kate w poprzednich ciążach cierpiała na bardzo rzadkie schorzenie hyperemesis gravidarum, co objawiało się męczącymi wymiotami w ciąży.

W związku z tym księżna Kate w poprzednich ciążach musiała odwoływać swoje wyjścia.

Jednak patrząc na ostatnie zdjęcia Kate nic jeszcze nie wskazuje na to, żeby księżna była w ciąży. Kate Middleton zachwyciła swoją idealną figurą i wspaniałą kreacją podczas corocznej, charytatywnej gali Royal Variety Performance, gdzie wystąpiła w zjawiskowej kreacji z czarnej koronki.

Zdjęcia z gali znajdziecie w naszej galerii. Jak podobała Wam się stylizacja księżnej Kate?