Księżna Kate wraca do pracy

O księżnej Kate nie było ostatnio zbyt głośno. Uwaga mediów od kilku miesięcy skupia się głównie na Meghan Markle, świeżo upieczonej księżnej Sussex. Ale to nie jedyny powód. W ciągu ostatnich pięciu miesięcy Kate wycofała się z życia publicznego, aby móc zająć się swoim nowo narodzonym synem, Louisem. Teraz urlop macierzyński dobiegł końca i księżna Cambridge wróciła do swoich obowiązków.

Księżna Kate pierwszy dzień po urlopie macierzyńskim

Na początek Kate Middleton odwiedziła leśną szkołę Sayers Croft Forest and Wildlife Garden w londyńskim Paddington. Podczas wizyty, wraz z dziećmi z przedszkola St Augustine’s wziełą udział w lekcjach na świeżym powietrzu. Jak relacjonuje, „The Telegraph”, księżna Cambridge czuła się w tej roli bardzo swobodnie. Bawiła się z dziećmi, a w trakcie rozmowy z uczniami i nauczycielami żartowała, że jej ulubionym momentem w czasach przedszkolnych było jedzenie. Dodała też, że podczas urlopu macierzyńskiego spędzała sporo czasu z dwójką starszych dzieci, Charlotte i George’m, z którymi „polowała na pająki”.

Kate Middleton: jak wygląda po przerwie?

Podczas wizyty w leśnej szkole księżna Cambridge postawiła na swobodny, sportowy styl. Miała na sobie jeasny, szary sweter i kurtkę w kolorze wojskowej zieleni. Do tego założyła wysokie brązowe oficerki marki Penelope Chilvers, którą nosi od lat. Casualową stylizację przełamała dyskretną biżuterią: parą kolczyków ze szmaragdami. I choć prezentowała się nienagannie, trudno oprzeć się wrażeniu, że Kate wydaje się nieco zmęczona. Być może pięć miesięcy to zbyt krótki czas na urlop macierzyński? Co sądzicie?