Księżna Kate rodzi

Poród księżnej Kate to temat, który króluje w brytyjskich mediach od dawna. Brytyjczycy od miesięcy wyczekują narodzin Royal Baby. Wygląda na to, że w końcu nadeszła ta wielka chwila. Dziś rano księżna Kate trafiła do szpitala św. Marii w zachodnim Londynie i wszystko wskazuje, że rozpoczął się poród! Pałac Kensington wydał oficjalne oświadczenie, z którego wynika, że księżna Kate trafiła do szpitala "we wczesnej fazie porodu". Przypomnijmy, że księżna Kate miała wyznaczony termin porodu na 23 kwietnia, który przypada właśnie dziś. 

Kate Middleton: poród

Z oświadczenia wydanego przez Pałac Kensington w sprawie porodu księżnej Kate dowiadujemy się, że:

Jej Królewska Wysokość Księżna Cambridge została przyjęta do St. Mary's Hospital w Paddington w Londynie wczesnym rankiem we wczesnych stadiach porodu. Księżna przejechała samochodem z Kensington Palace do Skrzydła Lindo w szpitalu St. Mary's Hospital z księciem Cambridge.

Księżna Kate ma u swojego boku wspierającego męża - w szpitalu jest z nią książę William. Pod budynkiem od kilku dni gromadziły się tłumy Brytyjczyków, którzy oczekują narodzin royal baby. Dzisiejszy przyjazd do szpitala księżnej Kate pozwala przypuszczać, że w najbliższych godzinach urodzi się kolejny członek rodziny królewskiej, co powoduje, że tłum przed szpitalem rośnie w gigantycznym tempie.

Kate i William: royal family

We wrześniu 2017 Pałac Kensington opublikował na swoim oficjalnym koncie na Twitterze komunikat potwierdzający, że księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka. Księżna Kate i książę William mają już dwójkę dzieci - książę George niedługo skończy 5 lat, a księżniczka Charlotte - 3. Będzie to zatem trzecie royal baby. Choć płeć dziecka pozostaje tajemnicą, spekulacjom nie ma końca. Według bukmacherów royal baby będzie chłopcem, a najbardziej prawdopodobnymi imionami dla nowego dziecka są Arthur, James, Albert, Frederick, Philip dla syna oraz Mary, Alice, Victoria, Alexandra, Diana dla córki. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać i trzymać kciuki za pomyślne narodziny kolejnego członka rodziny królewskiej!