Meghan Markle i Książę Harry - kiedy ślub?

Jeszcze oficjalnie nie ogłoszono zaręczyn Księcia Harry'ego i Meghan Markle, a już media spekulują na temat daty ich ślubu. Wg brytyjskich tabloidów najbardziej prawdopodobny termin to początek lata 2018 roku, bo wtedy trzecie royal baby - dziecko Księżnej Kate i Księcia Williama, będzie już miało kilka miesięcy, a Kate zdąży dojść do siebie po porodzie. Ślub na wiosnę zaś mógłby przyćmić narodziny trzeciego dziecka Kate i Williama, a tego przyszli państwo młodzi na pewno by nie chcieli (Księżna Kate podała datę porodu!).

Królowa Elżbieta zaakceptowała Meghan Markle?

Tymczasem coraz głośniej mówi się o tym, że dziewczyna Księcia Harry'ego, Meghan Markle, amerykańska aktorka i celebrytka znana przede wszystkim z serialu "Suits", nie cieszy się sympatią rodziny królewskiej. Te doniesienia podważył ostatnio serwis express.co.uk, donosząc, że Królowa Elżbieta w pełni popiera związek wnuka ze starszą od niego, rozwiedzioną aktorką, która na dodatek nie urodziła się w Wielkiej Brytanii. Tym samym Królowa udowodniłaby, że jest bardziej postępowa niż się o niej sądzi. Osoba z otoczenia rodziny królewskiej powiedziała podobno:

Zarówno dla Królowej Elżbiety, jak i dla Księcia Karola najważniejsze jest szczęście Harry'ego. Chętnie więc powitają Meghan w rodzinie.

Czy Kate Middleton ma równie nowoczesne podejście do planów małżeńskich swojego szwagra? Mówi się, że atrakcyjna aktorka może zagrozić pozycji Kate w pałacu królewskim i odebrać jej sympatię Brytyjczyków, na razie nie ma jednak żadnych podstaw, by sądzić, że Księżna Kate nie przepada za Meghan Markle. Ale Królowa Elżbieta postanowiła zawczasu przeciwdziałać potencjalnym konfliktom i zdecydowała, że zadaniem Kate będzie wprowadzenie Meghan w życie na dworze królewskim - donosi magazyn "Hello". Mało tego, Książę Harry z żoną mają zamieszkać w apartamentach bezpośrednio przylegających do pokoi zajmowanych przez Kate i Williama. Istnieje więc szansa, że Kate i Meghan naprawdę się zaprzyjaźnią!