Książki na jesienne wieczory

Kiedy za oknem szybko robi się ciemno, mamy wrażenie, że jesienny wieczór trwa w nieskończoność. Co zatem robić? Sięgnąć po dobrą książkę, a uwierzcie nam, jest w czym wybierać. 

W naszym przeglądzie książek na jesienne wieczory wybrałyśmy pozycje, które Was wciągną, wzruszą, rozbawią i zmotywują. Jedną z lektur obowiązkowych, do której Was serdecznie zachęcamy jest książka Darii Górki, dziennikarki TVN24 - "Aż do śmierci", która weszła w sam środek piekła domowego. Autorka spędziła kilkadziesiąt godzin za więziennymi murami, by poznać kobiety, które kochały za bardzo, aż do .. śmierci. 

Nie sposób nie wspomnieć o wielkim powrocie książki Cecelii Ahern "PS Kocham Cię na zawsze". Po piętnastu latach od bestsellerowej powieści "PS Kocham Cię" znów przeżywamy z Holly wzruszające momenty.

Karolina Cwalina-Stępniak, autorka "Sexy zaczyna się w głowie", właśnie wydała swoją trzecią książkę "Wszystko zaczyna się w głowie". Nic nie działa na nas tak motywująco do zmian, jak przekaz Karoliny.

Nie zapomniałyśmy również o miłośniczkach tematyki beauty. Nasza redakcyjna koleżanka Marta Krupińska właśnie wydała książkę "#Polish beauty. Przewodnik naturalnego piękna dla Polek". Poznawanie z nią tajników urody, tak żeby nie przesadzić, to czysta przyjemność.