"Baby by Ann"

Anna Lewandowska - aktualnie mama dwóch córeczek - Klary i Laury, już będąc w pierwszej ciąży napisała swoją pierwszą książkę dla mam. My polecamy wam pozycję "Baby by Ann", w której każda mama (tata również) rozwieje swoje wątpliwości związane z żywieniem dzieci. Co podawać dziecku, aby dostarczyć mu wszelkich niezbędnych do optymalnego rozwoju składników? Jak wyrobić w maluchu zdrowe nawyki żywieniowe? Co i kiedy wdrażać do diety dziecka, a czego unikać? Odpowiedzi na te i inne pytania oraz przepisy na pyszne i odpowiednio zbilansowane posiłki dla najmłodszych znajdziecie w książce Ani Lewandowskiej.

"Radość rodzenia"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czytaliście już "Radość rodzenia" @doulamariannaszymarek ?  Marlena z bookstagrama @zielona_lenka stwierdziła, że "to lektura, której żałuję, że nie było jeszcze przed moim porodem! Autorka zebrała 15 historii kobiet by pokazać że poród to niesamowite, trudne ale i piękne doświadczenie" Zdjęcie: https://www.instagram.com/p/B3KcRwdIi2q/ #czwartastrona #wydawnictwoczwartastrona #terazczytam #zksiążkąjejdotwarzy #zaczytanairomantyczna #booksgrampl #bookslover #bookadict #bookworms #bookstagrampl #igreads #igreaders #vscoread #książka #czytambolubie #czytambolubię #bookishlove #instabook #doula #mariannaszymarek #radośćrodzenia #poród #ciąża

Post udostępniony przez Czwarta Strona (@czwartastrona) Paź 4, 2019 o 12:46 PDT

Jako doula Marianna Szymarek od lat wspiera kobiety przy porodach. W swojej książce zebrała ich historie, by pokazać, że to może być niesamowite, trudne, ale i piękne doświadczenie. Opowieści kobiet o porodach to mieszanka szczęścia, wzruszenia, bólu i lęku. Nie ma znaczenia, czy przebiegały naturalnie czy nie, ze znieczuleniem czy bez. Ważne są zgoda z samą sobą i otwartość na to, co przynosi życie. Każda z opowieści jest wyjątkowa jak jej bohaterka. Szczera, pełna emocji, radości i kobiecej siły.

"Być w ciąży i (nie) zwariować. Antyporadnik dla przyszłych rodziców"

Rewelacyjny poradnik, a właściwie antyporadnik dla kobiet w ciąży i ich partnerów. Książka podzielona jest na trymestry, więc nie musisz od razu czytać całej, a w zależności od potrzeb i danego okresu ciąży wybrać to, co cię interesuje. W książce znajdziesz również miejsce na osobiste notatki, przemyślenia i zapisanie ważnych informacji. Antyporadnik uświadomi ci, że tak, jak każda kobieta jest inna, tak każda ciąża przebiega inaczej, każde nowo narodzone dziecko ma inne potrzeby i każda mama ma swoje własne odczucia i zasady podczas wychowywania dziecka. Dlatego też, ważne jest, by słuchać swojej intuicji, a nie rad innych mam.

"Healthy mama"

Pierwsza książki Anny Lewandowskiej, którą żona Roberta Lewandowskiego napisała będąc w pierwszej ciąży. Znana i ceniona trenerka oraz ekspertka zdrowego odżywiania postanowiła podzielić się swoją wiedzą z kobietami, które przygotowują się do zajścia w ciążę i które chcą przeżyć ten wyjątkowy stan jak najlepiej – tak by obdarzyć swoje dziecko najbardziej wartościowym prezentem – zdrowiem.

"W oczekiwaniu na dziecko"

Książka, która jest bestsellerem na całym świecie i która powinna znaleźć się w biblioteczce każdej przyszłej mamy. Znajdziecie tu wyczerpujące, oparte na najnowszych badaniach naukowych informacje na temat przebiegu ciąży i porodu, badań prenatalnych, diety ciążowej oraz wszystkich innych aspektów przyszłego macierzyństwa i ojcostwa. Autorka poświęciła sporo uwagi problemom, które są ważne dla nowoczesnych rodziców w zmieniającym się szybko świecie, m.in. badaniom prenatalnym, aktywności fizycznej, pracy oraz podróżom w ciąży. Niepodważalnym atutem książki jest otwartość na nowoczesny model rodziny i zrozumienie dla różnorodnych stylów życia – wszyscy, niezależnie od preferencji, wyznania czy konfiguracji rodzinnej znajdą tu fachowe i rzetelne informacje.

Mamy dla Was mega promocje w naszym sklepie kultowy.pl. Warto z nich skorzystać!

Zobacz także: