Książę Louis kończy 3 lata

Książę Louis, najmłodszy synek księżnej Kate i księcia Williama 23 kwietnia obchodzi urodziny. Aż trudno uwierzyć, że książę Louis kończy już 3 lata. Z tej okazji książęca para opublikowała najnowsze zdjęcie swojej pociechy.

Trzy lata! Zdjęcie zrobione przez księżną Kate, w dniu, kiedy po raz pierwszy w tym tygodniu poszedł do żłobka. Księżna i książę z przyjemnością dzielą się nową fotografią  księcia Louisa - czytamy w opisie na Instagramie.

Nowe zdjęcie księcia Louis z okazji urodzin

Urodzinowe zdjęcie księcia Louisa na Instagramie rodziny królewskiej cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego, już dawno książęca para nie publikowała aktualnych zdjęć swoich dzieci. W ostatnich dniach media społecznościowe obiegały głównie archiwalne zdjęcia pary królewskiej z prawnukami. 

Najnowsze zdjęcie księcia Louisa zostało zrobione w szczególnym momencie. W tym tygodniu najmłodszy synek Kate i Williama po raz pierwszy poszedł do żłobka. Zdjęcie przedstawia małego księcia z plecaczkiem na rowerku biegowym. Jak zwykle zachwyca nas radosny i dziecięcy uśmiech księcia, który już od małego jest określany jako najbardziej rozbrykane dziecko książęcej pary.

Książę Louis jest piąty w kolejce do brytyjskiego tronu, zaraz za dziadkiem Karolem, ojcem Williamem oraz starszym rodzeństwem: księciem Georgem i księżniczką Charlotte.

Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniał się książę Louis.