Książę Harry i Meghan Markle - kiedy ślub?

W Wielkiej Brytanii zapanowała istna histeria - media plotkarskie już od kilku tygodni prześcigały się w domysłach i typowały termin ogłoszenia zaręczyn Księcia Harry'ego z aktorką Meghan Markle. I wreszcie dziś rano na Twitterze pojawiła się oficjalna informacja - Clarence House wystosował oświadczenie, w którym zawiadamia o zaręczynach Księcia Walii z Meghan Markle. Książę Harry miał oświadczyć się Meghan w Londynie w mijającym miesiącu, miał też otrzymać błogosławieństwo rodziców narzeczonej. Ślub pary odbędzie się na wiosnę 2018 roku. Zarówno Królowa, Książę Karol, jak i Książę William i Księżna Kate pogratulowali narzeczonym.

Tymczasem 36-letnia Meghan Markle przeprowadziła się już do Londynu, gdzie była widziana w towarzystwie królewskiej ochrony. Jak podaje US Weekly, reszta osobistych rzeczy Markle ma zostać wkrótce przesłana z Toronto do Londynu:

Wraz z zakończeniem pracy Meghan Markle przy serialu 'Suits' kończy się także jej życie w Toronto. To dla niej z pewnością przykre, ale jednocześnie Meghan jest bardzo podekscytowana wizją wspólnego życia z Harrym. Nie ma mowy o tym, by para mieszkała osobno, Meghan ma zamieszkać z Księciem w Kensington Palace.

Książę Harry zaprojektował pierścionek zaręczynowy?

Pojawiły się również plotki na temat pierścionka, jaki ma otrzymać Meghan Markle od narzeczonego: brytyjskie media podają, że Książę Harry sam zaprojektował pierścionek zaręczynowy i że wykorzystał do tego elementy biżuterii Księżnej Diany. Diamenty w pierścionku mają pochodzić z bransoletki lub broszki Lady Di. Po śmierci Księżnej Diany jej biżuterię odziedziczyli w spadku jej synowie, Książę Harry i Książę William. W 2010 roku Kate Middleton dostała od Williama pierścionek zaręczynowy Księżnej Diany z ogromnym szafirem.