Książę Harry i Meghan Markle na okładce „Time”

Burzliwa historia księcia Harrego i Meghan Markle nie przeszkodzą parze w odnoszeniu kolejnych sukcesów. Małżeństwo pojawiło się w zestawieniu "100 najbardziej wpływowych osób świata 2021 roku" według "Time". Sussexowie wystąpili w specjalnej sesji zdjęciowej, a jedna z fotografii trafiła na okładkę magazynu.

W świecie, w którym każdy ma opinię na temat ludzi, których nie zna, książę i księżna mają współczucie dla ludzi, których nie znają. Oni po prostu nie osądzają. Biegną w kierunku problemu. Byłoby dla nich o wiele bezpieczniej cieszyć się fortuną i milczeć. Ale Harry i Meghan tego nie robią ani tacy nie są - oto fragment notki, którą napisał dla magazynu przyjaciel pary, założyciel fundacji World Central Kitchen, Jose Andres.

Autorem zdjęcia jest fotograf Pari Dukovic.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TIME (@time)

”To zdjęcie mówi dużo”

Wśród słów zachwytu i gratulacji po opublikowaniu nowej okładki, znaleźć można komentarze, które wyrażają zdziwienie doborem zdjęcia. Internauci zwracają uwagę na przesadzony, ich zdaniem, retusz, ale nie tylko - poza, którą przyjęła para według wielu komentujących jest wyjątkowo niefortunna:

Wow, to zdjęcie mówi wiele. Nie da się ukryć, kto ma kontrolę

To show Meghan, a Harry jest tylko drugoplanowym aktorem - piszą internauci.

Chodzi oczywiście o ustawienie księcia względem żony - według fanów, wyszło tak, jakby Harry nieśmiało wyglądał zza ramienia Meghan - Ta okładka prawdziwie podsumowuje dynamikę ich relacji - czytamy w komentarzach.

Zobacz też: