Krystyna Pawłowicz: wpis na Twitterze o pedofilii

Krystyna Pawłowicz chyba już nikogo nie zadziwi swoimi poglądami, które bez oporów zamieszcza na Twitterze. Po ostatnim jej kontrowersyjnym wpisie na temat royal baby, gdzie dostało się samej królowej Elżbiecie II, tym razem posłanka radzi Ministerstwu Edukacji Narodowej w temacie pedofilii. 

Najnowszy wpis Krystyny Pawłowicz jest z pewnością spowodowany kontrowersyjnym filmem Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu". Film o pedofilii w kościele wywołał prawdziwą burzę i gorącą dyskusję medialną. Nikt nie jest w stanie przejść obok tego obrazu obojętnie.

Krystyna Pawłowicz odnosząc się do tematu pedofilii, na Twitterze napisała: "MEN powinno walkę z pedofilią rozpocząć od opanowania w publicznej przestrzeni, też w placówkach edukacyjnych, wszelkich seksualnych patologii i promowania homoseksualizmu. Przemoc, gwałty i zabójstwa dokonywane przez "małżeństwa homoseksualne na dzieciach". Posłanka prosiła o rozpowszechnianie jej słów, czyli "prawdy o tych zbrodniach na dzieciach".

"PO wpadła we własne sidła, chciała nam przypisać swoje patologie i forsowany przez nich chory model obyczajowy. No, to dobrze, mówmy o tym otwarcie! Nareszcie!" - napisała Krystyna Pawłowicz na swoim Twitterze.

Wpis Krystyny Pawłowicz o pedofilii - reakcje Internautów

Pod wpisem Krystyny Pawłowicz jak zwykle zawrzało, głównie za sprawą oskarżenia homoseksualistów o pedofilię. "Pokazujmy prawdę o tym homo-pedofilskim zagrożeniu dla polskich dzieci i młodzieży" - napisała Pawłowicz w dyskusji z Internautami, którzy nie mogli przejść obok słów posłanki obojętnie.

"Polecam poczytać coś obiektywniejszego niż wybrane media przedstawiające teorie spiskowe dziejów. Nie ma badań pokazujących, zależność między orientacją seksualną a pedofilią. Wymysł dewotek, które muszą włazić w życie innych".

"Gwałty i przemoc zdarzają się w rodzinach homo jak i heteroseksualnych. Ale po co wspominać o fakcie, że rodzin heteroseksualnych jest zdecydowanie więcej, co sprawia że więcej dzieci doznaje krzywdy. Homoseksualista nie równa się pedofil i gwałciciel" - pisali w komentarzach oburzeni Internauci.