Królowa Elżbieta II po raz pierwszy od lat zaprezentowała nową fryzurę. Monarchii podczas dekoracji Krzyżem Canterbury przez arcybiskupa Canterbury, Justina Welby'ego była uczesana, a przede wszystkim ostrzyżona inaczej niż zwykle. Pod zdjęciem udostępnionym na oficjalnym, instagramowym koncie rodziny królewskiej posypały się liczne komplementy. Miłośnicy królowej są zdania, że rezygnacja z trwałej była świetną decyzją. Sami oceńcie!

Królowa zmieniła fryzurę! Jak wygląda nowa fryzura królowej Elżbiety II?

Królowa Elżbieta II po prostu przyzwyczaiła nas do swojej specyficznej fryzury. Od wielu lat regularnie fundowała sobie trwałą ondulację, czyli popularny przed laty zabieg fryzjerski polegający na zmianie struktury włosa środkami chemicznymi i nadaniu mu nowego kształtu, najczęściej loków, których nie trzeba szczególnie układać. Wygląda jednak na to, że monarchii powiedziała jej pas, bo po trwałej nie ma śladu.

Na najnowszych fotografiach widać gołym okiem, że królowa Elżbieta II zrezygnowała z takiego uczesania na rzecz krótkiej, prostej fryzury. Włosów jest zdecydowanie mniej, wyglądają lżej i bardziej nowocześnie. Szczególnie na zdjęciu zrobionym z boku widać efekty metamorfozy.

Internauci oczywiście w mgnieniu oka dostrzegli zmianę na głowie 96-letniej królowej.

"Ale super! Jej Wysokość wygląda fantastycznie!"

"Królowa zmieniła fryzurę! Wygląda uroczo",

"Jej Wysokość ma prawdziwy fresh look",

"O, nowa fryzura Królowej, jest krótko!

- czytamy pod postem.

Kilka dni później na profilu Windsorów zagościło kolejne zdjęcie. Tym razem mogliśmy zobaczyć przód fryzury. Nie da się ukryć - jest krótko! 

"Kocham nową fryzurę Królowej! Wygląda przepięknie!",

"Jej Wysokość doskonale wygląda!"

- piszą fani royalsów, wyraźnie zachwyceni metamorfozą królowej Elżbiety II.

Inne fryzury królowej, prezentowane przez nią na przestrzeni lat, znajdziecie w galerii pod artykułem. 

CZYTAJ TAKŻE: