Królowa Elżbieta II: królowa stylu?

Kojarzycie te wszystkie powiedzenia: „Wystroić się jak na wizytę u królowej Elżbiety” albo „Wyglądać jak brytyjska królowa?”? Trzeba przyznać, że nie wzięły się znikąd. Elżbieta II od dekad zachwyca nas nienagannymi stylizacjami. Choć dworska etykieta zdaje się być jej drugą naturą, trzeba zauważyć, że po objęciu tronu postanowiła nieco podkręcić nudną klasykę.

Królowa Elżbieta II postawiła na zdecydowane kolory, które uwielbia od czasu swojej młodości. Koronowana głowa z sukcesem połączyła swój styl z wymaganiami, jakie stawia przed nią dwór. Monochromatyczne stylizacje, nienaganne garsonki i spódnice we wszystkich kolorach tęczy stały się znakiem rozpoznawczym Elżbiety, a poddani zaczynali już powoli podejrzewać, że ich królowa nawet śpi w kapeluszu. Nic bardziej mylnego.

ZOBACZ TEŻ: Elżbieta II nie pozwala odkurzać dywanów! Powód? Nie zgadniecie!

Królowa Elżbieta II w dresie

Królowa Elżbieta II przyłapana została za kierownicą swojego Range Rovera w stylizacji, która jest, mówiąc najogólniej, niecodziennym widokiem w jej wypadku. Brytyjska królowa dociska „gaz do dechy” w bluzie z naciągniętym na głowę kapturem. Zdjęcie przedstawia ją w pistacjowym dresie z delikatnym kwiatowym motywem. Czy Elżbieta przesłuchała o jedną płytę 50 Centa za dużo, czy po prostu miała ochotę na odrobinę luzu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez kemo (@kemo_lone) Paź 11, 2020 o 9:09 PDT

Elżbieta II w dresie szybko stała się memem i hitem Internetu. Fani rodziny królewskiej są zachwyceni jej stylizacją. Podkreślają, że choć królowa ma już 94 lata, to daleko jej do staroświeckiej babci, a humoru mógłby uczyć się od niej niejeden z jej wnuków.

Redakcja Kobieta.pl traktuje to jako zielone światło dla nas wszystkich! Kto z Was też spędzi dziś cały dzień ubrany jak brytyjska królowa?

ZOBACZ TEŻ: Królowa Elżbieta, księżna Kate i inni członkowie rodziny królewskiej składają hołd pielęgniarkom z całego świata

Zobacz także: