Kristen Stewart jako księżna Diana w „Spencer”

Jaki czas temu mieliśmy już okazję podziwiać Kristen Stewart w charakteryzacji. Aktorka miała na sobie czerwony płacz i elegancki kapelusz z woalką. Już wtedy fani podzielili się na dwie grupy. Tym razem w sieci ponownie zawrzało. Wytwórnia filmowa Variety opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie Kristen w pełnej charakteryzacji. Ma na sobie kraciastą marynarkę i biały golf. Stylista nie zapomniał też o przepięknej biżuterii. Jej włosy wystylizowane zostały w najmodniejszego w tym sezonie modern Diana bob, który powrócił jako najgorętszy trend za sprawą serialu „The Crown”. Czy charakteryzacja spodobała się fanom?


Niektórzy twierdzą, że Kristen jest perfekcyjna do tej roli. Przeważają jednak głosy mówiące, że zdecydowanie się do niej nie nadaje. Wiele osób uważa, że lepszym wyborem byłaby aktorka grająca Dianę w serialu „The Crown”. Przeciwnicy obsadzenia Kristen w tej roli już teraz wróżą, że produkcja będzie katastrofą. Jednak nawet najwięksi przeciwnicy, nie mogli doczekać się, aż w końcu studio oficjalnie potwierdzi, u czyjego boku Kristen Stewart zagra księżną Diana. Wiecie już, kto wcieli się w księcia Karola?

Kto zagra księcia Karola w „Spencer”?

Jack Farthing został wybrany do roli księcia Karola. Pochodzący z Wielkiej Brytanii aktor ma 35 lat, a na jego koncie już pojawiło się kilka ról w cieszących się popularnością produkcjach. Znany jest przede wszystkim z takich seriali jak "Blandings", "Poldark" czy komedii romantycznej "Pokochaj, poślub, powtórz". Poniżej zdjęcia filmowej pary. Co myślicie o doborze aktorów? Czy są podobni?