„First Spencer Still”: będzie nowy hit?

Prace nad filmem „First Spencer Still” idą pełną parą. Zdjęcia do filmu kręcono do tej pory w Niemczech i w Wielkiej Brytanii. Produkcja w reżyserii Pablo Larraina, przedstawia pamiętny weekend, który Diana spędziła w prywatnej posiadłości królowej Elżbiety II, Sandringham House. Właśnie tam księżna podjęła ostateczną decyzję o rozwodzie z księciem Karolem. Przypomnijmy, że para rozstała się w 1992 roku z powodu niewierności Karola. Oficjalny rozwód odbył się cztery lata później.

Zobacz też:

Czy książę Karol kochał Dianę? Sekretarz pary zdradził szczegóły z ich życia

Jak zmarła księżna Diana? Jest szansa, że śledztwo zostanie wznowione

Kristen Steward o roli Diany

W rozmowie z „InStyle”, aktorka zdradziła ostatnio, że rola księżnej Diany jest dla niej dużym wyzwaniem. Szczególną uwagę zwróciła na elegancki i charakterystyczny akcent, jakim posługiwała się Diana.

- Ten akcent jest onieśmielający jak diabli, ponieważ ludzie znają ten głos, a jest on wyraźny i szczególny - mówi Kristen Steward. Aktorka przyznała, że ma już trenera od dialektu, z którym bardzo dużo pracuje.

Gwiazda przyznaje, że przed rozpoczęciem zdjęć do filmu, przeczytała dwie biografie Diany, aby móc lepiej przygotować się do tej roli.

Zobacz także:

- To jedna z najsmutniejszych historii, jakie kiedykolwiek istniały i nie chcę po prostu grać Diany - chcę ją poznać bezgranicznie. Nawiasem mówiąc, już dawno nie byłam tak podekscytowana graniem jakiejkolwiek roli - mówi Steward.

Jak wypadła Kristen Stewart w roli księżnej Diany dowiemy się już niebawem, a tymczasem do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z planu filmu „First Spencer Still”. Kristen Stewart do złudzenia przypomina na nim zmarłą tragicznie księżną!

Zobacz też:

Księżna Diana kochała Karola aż do śmierci? Przed tragicznym wypadkiem zwierzyła się dziennikarce

Powstanie nowa wersja hitu "Wielki Gatsby" - zapowiada się mistrzowska superprodukcja!

Dodajmy, że Kristen Steward miała już okazję wcielać się w role silnych i znanych na całym świecie kobiet. Zagrała już m.in. postać Jean Seberg oraz Joan Jett. Aktorka jest w dobrych rękach reżysera Pablo Larraina, który specjalizuje się w biografiach urywkowych. Ma na swoim koncie kilka filmów docenionych przez krytyków. Są to m.in. produkcje o Pablo Nerudzie oraz Jackie O. Oby współpraca reżysera z aktorką również była owocna.

Zobacz też: 5 rzeczy z szafy księżnej Diany, które będziemy nosić w tym sezonie!