"Kozacka miłość" - nowy serialowy hit TVP

„Kozacka miłość” jest emitowana na antenie TVP 2 od 30 listopada. Serial można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18.45. Zastępuje „Uzdrowisko”, czyli rodzima produkcję TVP.

Pierwsze cztery odcinki serialu odniosły ogromny sukces. Średnia liczba widzów wyniosła 1,75 mln osób, a średnio 2,68 mln widzów obejrzało przynajmniej jedną minutę każdego z poszczególnych odcinków. Największa popularnością cieszył się trzeci odcinek, który wyemitowano 2 grudnia. Zgromadził przed telewizorami średnio 1,78 mln osób.

Zobacz też:

"Gambit królowej" - 15 ciekawostek, który nie wiedzieliście o serialu Netflixa!

"Normalni ludzie" - serial HBO, o którym nie możemy przestać myśleć!

"Kozacka miłość": Co wiemy o pięknej Zorianie Marchenko?

Główną rolę w „Kozackiej miłości” odgrywa Zoriana Marchenko, która wciela się w postać Marysi Sotnik. Aktorka urodziła się 9 grudnia 1988 roku w Dnieprodzierżyńsku. Jest absolwentką Kijowego Narodowego Uniwersytetu Teatru, Kina i Telewizji im. Iwana Kapenki-Karego. Pierwsze większe role zaczęła grać w 2013 roku. Zagrała w serialach: „Po zakonam voennogo vremeni” i „Chelnochnitsy”. W ostatnim czasie pojawiła się w filmie „Czarny kruk”. Można było ją oglądać także w horrorze „Synevir”. Zoriana Marchenko jest nie tylko aktorką, ale i modelką. Prywatnie Zoriana Marchenko jest żoną Aleksieja Tritenko, z którym ma córkę.

Zobacz także:

 

"Kozacka miłość" w TVP2. O czym jest serial?

Serial „Kozacka miłość” opowiada historię młodej i pięknej Marysi Sotnyk, która dorasta w rodzinie bogatego Kozaka, gdzie jest otoczona troskliwą ojcowską miłością. Niestety podczas przejażdżki bryczką dochodzi do wypadku, a z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do swojej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w nim i pragnie zostać jego żoną. Jednak on jest do szaleństwa zakochany w Alenie, z którą planuje potajemny ślub. Wraz z nią, Stepan ucieka na wieś, gdy rodzice przedstawiają dziewczynie bogatego kupca, Piotra Kolewanowa. Ten, prosząc ja o rękę obiecuje spłacić rodzinne długi. Kochankowie musza znosić separację, oszustwa i przekleństwo swoich bliskich. Po przybyciu na wieś Stepan przedstawia Alenę, jako swoją siostrę, ale nie przypuszcza, że los pokrzyżuje ich plany…

Zobacz też: Grudniowe premiery Netflixa. Umilą Ci czas w długie, zimowe wieczory