Wybór kostiumu kąpielowego na nowy sezon może być nie lada wyzwaniem. Na rynku polskiej mody powstała całkiem niedawno marka Bodymaps, w której ofercie znajdziemy głównie świetne stroje na plażę i miejski basen.

Ewa Stepnowska ze swoją marką wystartowała w czerwcu w zeszłym roku, w samym środku sezonu, a jej główną inspiracją były retro albumy i sztuka. Wzory, które wtedy powstały na elastycznych materiałach kostiumów były całkowicie autorskie. Wszystkie dzianiny, z których powstają jedno i dwuczęściowe kostiumy sprowadzane są z Włoch, a projekty szyte w okolicach Łodzi, z metką made in Poland.

Projektantka warsztat szlifowała w Nowym Jorku, w pracowni samego Marca Jacobsa, króla barwnej mody. Najnowsza kampania Bodymaps wiosna 2016 jest dziełem Zuzy Krajewskiej, od lat działającej w fotografii mody i stylisty Roberta Kiełba, a za scenografię posłużył klimatyczny i historyczny Pałac Młodzieży w Warszawie. My uwielbiamy tę odsłonę Bodymaps i już nie możemy się doczekać wiosennej dostawy kostiumów kąpielowych!