KEMER COLLECTION

Marka Kemer charakteryzuje się dbałością o szczegóły, łączy elegancję z praktycznością. Wyroby cechuje wysoka jakość wykonania oraz wzornictwo nawiązujące do aktualnych trendów w modzie. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wyrobów ze skór naturalnych licowych, zamszowych jak również z materiałów skóropodobnych. Projektują:  torebki, plecaki, teczki oraz galanterię drobną.

Jeśli chcesz wygrać jedną z 3 torebek klasycznych, lubjedną z 3 kopertówek z kolekcji Kemer w konkursie, odpowiedz (max. 7 zdań) na pytanie:

Czy istotne dla Ciebie są panujące trendy przy doborze dodatków do ubioru?
Odpowiedź krótko uzasadnij


Odpowiedź zamieść na forum, w wątku konkursowym do 6 czerwca 2011 roku.Każda zarejestrowana użytkowniczka serwisu kobieta.pl, która umieści w komentarzach swoją wypowiedź z dopiskiem: TOREBKA KLASYCZNA lub KOPERTÓWKA ma szansę wygrać:

jedną z 3 skórzanych torebek klasycznych z kolekcji Kemer
lub
jedną z 3 skórzanych kopertówek z kolekcji Kemer

(odpowiedzi bez dopisku nie będą brane pod uwagę)
Nagrodzimy najciekawsze wypowiedzi, listę laureatów opublikujemy do 20 czerwca 2011 r. w serwisie kobieta.pl. Użytkowniczki, które wygrają, otrzymają od nas Prywatną Wiadomość w swoim profilu w serwisie kobieta.pl


Opis nagrody:


Kopertówki z kolekcji Kemer. Ponadczasowa i zawsze trendy a zwłaszcza w tym sezonie kopertówka stanowi ,,niezbędnik” nawet w codziennym użytkowaniu, pokazana na wiele sposób. Kopertówki w bogatej kolorystyce i koniecznie połyskujące lakierem. kopertówki przeżywają znowu  prawdziwy renesans.  W naszej kolekcji, znajdują się kopertówki o różnych fasonach i różnych kolorach ale nie zapomnieliśmy o kobietach niekoniecznie ubiegających się za trendami i wyszukanymi wzorami, dla tych Pań posiadamy całą kolekcję klasycznych kopertówek, są zadziwiające piękne w swoich prostych kształtach i odcieniach w całości nadając idealny, wymarzony, delikatny wygląd.


CLASSIC COLLECTION Ponadczasowa elegancja, niepowtarzalne kształty, najwyższa jakość,  która łączy w sobie klasykę i awangardę. Oryginalne wzory,  klasyczne kształty w zaskakujących kolorach z dodaną idealnie szczyptą fantazji, kolekcja w najmodniejszych fasonach. Torebki doskonale zachowują harmonię pomiędzy elegancją i ekstrawagancją.
Dodatkowym atutem naszej kolekcji jest fakt, ze torebki posiadają bardzo praktyczne wnętrza, z wieloma kieszeniami i przegródkami min. na telefony  komórkowe, klucze, dokumenty. Tak przemyślane rozwiązania pozwolą się czuć każdej z nas wyjątkową.


Przeczytaj regulamin

Lista laureatów:

torebka klasyczna:

carolla11
erarytm
monikabas


kopertówka:

anika28
gosia1502
czeko

Gratulujemy!