Kolorowa biżuteria: pierścionek z kamieniem

W tym sezonie rządzą pierścionki. Moda dalej inspiruje się latami 90., ale projektanci powoli zaczynają zachwycać się kiczem lat 2000. Najmodniejsza biżuteria tego sezonu będzie więc duża i rzucająca się w oczy. Emma Chamberlain, Bella Hadid czy Dua Lipa już w 2020 roku zakładały kolorowe pierścionki i to kilka na raz. Zaszalejcie w tym sezonie i pozwólcie, żeby wasze ręce mieniły się we wszystkich kolorach tęczy. 

 

Kolorowa biżuteria: w kolorach tęczy

Jeśli nie możecie zdecydować się, który kolor najbardziej pasuje wam do stylizacji – wybierzcie wszystkie! Biżuterię w kolorach tęczy noszą teraz najmodniejsze blogerki z LA. Wystarczy spójrzcie na profil słynnej amerykańskiej influencerki Aimee Song. Blogerka jest ogromną fanką nie tylko kolorowej biżuterii, ale także zawieszek w kształcie tęczy. Udowadnia tym samym, że w nowym sezonie odchodzimy od modnych w zeszłym roku liter i zmieniamy je na radosną tęczę. 

 

Kolorowa biżuteria: wielobarwny minimalizm

Projektanci nie zapomnieli w tym sezonie o miłośniczkach minimalizmu. Jeśli wolisz spokojniejsze podejście do trendu, wybierz złoty łańcuszek z jednym kolorowym kamieniem. W tym sezonie najmodniejsze będą bardzo długie wisiorki, które zakładać będziemy do białych t-shirtów i kolorowych, skórzanych marynarek. Australijska marka Zimmermann, proponuje zestawienie takich naszyjników z krótkimi topami, albo stanikami zamiast bluzki. Najważniejsze, żeby wisiorek przebiegał pod topem, a nie nad nim. Takie rozwiązanie wygląda stylowo i seksownie. 

Kolorowa biżuteria:  im więcej, tym lepiej 

Projektanci zakochali się w tym sezonie w warstwach. Zakładamy kilka pierścionków na jeden palec, na ręce nosimy podwójne bransoletki, a szyję zdobią nam przynajmniej dwa naszyjniki. Pamiętaj jednak, że biżuteria dalej musi do siebie pasować. Przy warstwowaniu dodatków łatwo można przesadzić, a w efekcie będzie się wyglądać śmiesznie, zamiast modnie. W przypadku naszyjników polecamy zatrzymać się na pięciu. Jeśli boisz się, że samej nie zestawisz stylowo biżuterii, udaj się do salonu. Wiele marek ma już gotowe podwójne, lub potrójne modele. 


 

Zobacz także: