Kolorowa biżuteria: pierścionek z kamieniem

W tym sezonie rządzą pierścionki. Moda dalej inspiruje się latami 90., ale projektanci powoli zaczynają zachwycać się kiczem lat 2000. Najmodniejsza biżuteria tego sezonu będzie więc duża i rzucająca się w oczy. Emma Chamberlain, Bella Hadid czy Dua Lipa już w 2020 roku zakładały kolorowe pierścionki i to kilka na raz. Zaszalejcie w tym sezonie i pozwólcie, żeby wasze ręce mieniły się we wszystkich kolorach tęczy. 

 

Kolorowa biżuteria: w kolorach tęczy

Jeśli nie możecie zdecydować się, który kolor najbardziej pasuje wam do stylizacji – wybierzcie wszystkie! Biżuterię w kolorach tęczy noszą teraz najmodniejsze blogerki z LA. Wystarczy spójrzcie na profil słynnej amerykańskiej influencerki Aimee Song. Blogerka jest ogromną fanką nie tylko kolorowej biżuterii, ale także zawieszek w kształcie tęczy. Udowadnia tym samym, że w nowym sezonie odchodzimy od modnych w zeszłym roku liter i zmieniamy je na radosną tęczę. 

 

Kolorowa biżuteria: wielobarwny minimalizm

Projektanci nie zapomnieli w tym sezonie o miłośniczkach minimalizmu. Jeśli wolisz spokojniejsze podejście do trendu, wybierz złoty łańcuszek z jednym kolorowym kamieniem. W tym sezonie najmodniejsze będą bardzo długie wisiorki, które zakładać będziemy do białych t-shirtów i kolorowych, skórzanych marynarek. Australijska marka Zimmermann, proponuje zestawienie takich naszyjników z krótkimi topami, albo stanikami zamiast bluzki. Najważniejsze, żeby wisiorek przebiegał pod topem, a nie nad nim. Takie rozwiązanie wygląda stylowo i seksownie. 

Kolorowa biżuteria:  im więcej, tym lepiej 

Projektanci zakochali się w tym sezonie w warstwach. Zakładamy kilka pierścionków na jeden palec, na ręce nosimy podwójne bransoletki, a szyję zdobią nam przynajmniej dwa naszyjniki. Pamiętaj jednak, że biżuteria dalej musi do siebie pasować. Przy warstwowaniu dodatków łatwo można przesadzić, a w efekcie będzie się wyglądać śmiesznie, zamiast modnie. W przypadku naszyjników polecamy zatrzymać się na pięciu. Jeśli boisz się, że samej nie zestawisz stylowo biżuterii, udaj się do salonu. Wiele marek ma już gotowe podwójne, lub potrójne modele.