Robert Kupisz moda dla dzieci lato 2019

Czy wiecie, że projektant Robert Kupisz tworzy też kolekcje dla dzieci? To już kolejna odsłona ubrań i dodatków Kupisz Kids, dla najmłodszych fanów mody. Nonszalanckie czapki z daszkiem z haftowanym logo marki, wygodne bluzy moro, bawełniane t-shorty - czego więcej potrzeba dzieciakom latem podczas zabaw na świeżym powietrzu?

Projektant wybrał same bestsellery z "głównej" "dorosłej" kolekcji Qπш Robert Kupisz m.in. dresowe spodnie i bluzy z kapturem. Nie zabrakło farbowanych pastelami spódnic czy koszulek, za które markę pokochali stali klienci.

 „Zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie kolekcji dziecięcej ze względu na dużą ilość zapytań od dorosłych klientów marki Qπш.  Dzieci i młodsze nastolatki podpatrując rodziców chciały ubierać się w tym samym stylu.”, mówi o kolekcji Kupisz.

Nowe kolekcje dla dzieci Kupisz Kids

W dziecęcej modzie liczy się przede wszystkim wygoda i dobrej jakości materiały, na które rodzice zwracają szczególną uwagę. Sztuczne tkaniny nie sprawdzą się przy dziecku, które jest ciągle w ruchu. Trzeba mu zapewnić swobodę - oczywiście świetnie jeśli będzie to połączenie czegoś stylowego z funkcjonalnym. Dlatego tak bardzo nam się podoba ta mini kolekcja Kupisza - widać, że chodzi w niej przede wszystkim o dobrą zabawę, przy jednoczesnym zachowaniu znaków szczególnych marki. Dzieciom pozwala się jednak tutaj być po prostu dziećmi.

Bardzo lubimy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by QΠШ Robert Kupisz KIDS (@robert_kupisz_kids) on Apr 9, 2019 at 8:28am PDT