Ten film zaskarbił sobie szaloną sympatię widzów, więc gdy okazało się, że na ekrany wejdzie kolejna, trzecia już część kultowej komedii „Kogel Mogel”, zaczęło się odliczanie do premiery. Ta zaplanowana jest już w tym miesiącu. Póki co wiemy, kiedy produkcja wejdzie na ekrany, znamy obsadę, a producenci film właśnie zdradzili, że mają dla fanów produkcji jeszcze jedną niespodziankę!

Kogel Mogel 3 – obsada

Póki co wiadomo, że „Kogel Mogel 3” wejdzie do kin 25 stycznia 2019 r. Z trailera wiemy także, że w obsadzie po raz kolejny zobaczymy Grażynę Błęcką-Kolską jako Kasię, a także Ewę Kasprzyk i Zdzisława Wardejna w rolach głównych. Zaskoczeniem może być postać dorosłego Piotrusia – w tej roli na ekranie pojawi się Maciej Zakościelny. Poza tym pojawią się też takie nazwiska, jak Anna Mucha, Aleksandra Hamkało, Katarzyna Skrzynecka i Mikołaj Roznerski.

 „Szukaj mnie” - nowa wersja kultowego utworu z filmu „Kogel Mogel 3”

Kultowy hit z filmu „Kogel Mogel” podśpiewywali nawet ci, którzy jakimś cudem nie obejrzeli filmu, albo wcale nie zaliczali się do jego fanów. Dla tych ostatnich producenci trzeciej części kultowej produkcji mają dobrą wiadomość – utworu nie tylko nie zabraknie, ale zostanie podany w całkiem nowej formie. Wcześniej piosenkę znaną w wykonaniu Edyty Geppert, w „Mogel Mogel 3” usłyszycie bowiem w wykonaniu Sławka Uniatowskiego i Ani Rusowicz.

Jak wam się podoba nowa wersja „Szukaj mnie” z filmu „Kogel Mogel 3”?