Każdy z nas powinien mieć marzenia. Jeżeli je posiadamy, zdarza nam się od czasu do czasu uciec w świat fikcji i tym samym oderwać się od rzeczywistości. Mało kto robi to jednak tak często, jak te panie. Kobiety o tych 3 imionach to marzycielki, dla których świat fantazji jest tym najprawdziwszym. Zobaczcie, kto znalazł się na tej wyjątkowej liście. 

Kobiety o tych 3 imionach są oderwane od rzeczywistości

Wydawać się może, że nie ma nic złego w fantazjowaniu. Problem pojawia się wtedy, gdy rzeczywistość zaczyna nam się zacierać z fikcją. Tym paniom często się to zdarza. 

Zobacz także:

Imiona kobiet oderwanych od rzeczywistości to: 

  • Alicja, 
  • Elżbieta,
  • Małgorzata.

Alicja, Elżbieta i Małgorzata to kobiety marzycielki 

Nie bez powodu to Alicja znalazła się w krainie czarów. Ta kobieta ma rozbudowaną wyobraźnię i chętnie ucieka do jej zakamarków, gdy tylko rzeczywistość zaczyna ją przytłaczać. Uwielbia stworzoną przez siebie kreację świata i dzięki niej czuje się bezpiecznie. Marzenia dodają jej też sił. To sprawia, że potrafi stawić czoła rzeczywistości w trudnych momentach swojego życia. 

Elżbieta ma artystyczną duszę. Jest osobą kreatywną, która doskonale wie, co zrobić, żeby świat wydawał jej się piękniejszy. Czasami jej wizje wydają się nierealne, ale ona na każdym kroku udowadnia, że chcieć to móc i we wszystkim można znaleźć coś wyjątkowego. Często przez to jest jednak niezrozumiana, bo nie wszyscy dostrzegają takie niuanse jak ona. 

Małgorzata jest urodzoną marzycielką. Od dziecka żyje we własnym świecie i potrafi tak przetłumaczyć sobie rzeczywistość, żeby w jej głowie prezentowała się znacznie lepiej. To sprawia, że w jej życiu znajduje się sporo barw - nawet wtedy, gdy otoczenie nie wygląda kolorowo. Ona patrzy na świat przez różowe okulary i dodaje optymizmu swoim bliskim. 

Zobacz także:

Zobacz także: