Na gali Kobieta Roku Glamour 2022 redakcje magazynu Glamour i Glamour.pl przyznały statuetki w kategoriach: Styl, Biznes, Popkultura, Misja, Ikona oraz Mężczyzna Roku. Ponadto użytkownicy serwisu zdecydowali, do kogo trafi statuetka w kategorii E-aktywizm. Wręczono także nagrodę specjalną Glamour x Paradyż „Dziewczyna Przyszłości”. Kto pojawił się w gronie uhonorowanych?

Kobieta Roku Glamour 2022. Oto laureatki i laureat plebiscytu!

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, wybrano wyjątkowe osoby, które mówią o rzeczach ważnych i nierzadko trudnych, dzięki czemu inspirują innych do zmieniania codzienności, która przecież zawsze może być lepsza. Oto grono laureatek:

  • kategoria Styl: Daria Zawiałow
  • kategoria Biznes: Anna Komierowska-Szweycer i Aleksandra Klaman
  • kategoria Popkultura: Ofelia
  • kategoria Misja: Anna Alboth
  • kategoria Ikona: Magda Mołek
  • kategoria E-aktywizm: Urszula Chowaniec i Natalia Skoczylas

Ponadto Mężczyzną Roku 2022 został Piotr Jacoń, a nagrodę specjalną Glamour x Paradyż „Dziewczyna Przyszłości” trafiła do Justyny Kosmali.

Kto zagościł na… różowym dywanie?

W czwartkowy wieczór, 27 października, w warszawskim klubie Niebo było bardzo gorąco! Podczas wydarzenia, które prowadziła Katarzyna Dąbrowska, naczelna magazynu Glamour, oraz Mery Spolsky, piosenkarka i zeszłoroczna laureatka plebiscytu, pojawiły się największe gwiazdy, a także influencerki i influencerzy zaprzyjaźnione z tytułem.

Obok nominowanych na gali gościli: Julia Wieniawa, Natalia Nykiel, Patrycja Markowska, Marcin Maciejczak, Ralph Kaminski, Gabi Drzewiecka, Wersow, Anna Dec, Blanca Miró Scrimieri, Zuza Kołodziejczyk czy Luna. Ponadto podczas wydarzenia odbył się koncert piosenkarki Ugornej

Partnerzy Kobiety Roku Glamour 2022

Gala wręczenia nagród to jedno z największych wydarzeń w świecie mediów i mody. Dlatego też plebiscyt jest chętnie wspierany przez kultowe marki, które sprawiają, że wydarzenie jest wyjątkowe i mówi się o nim nie tylko w branży!

Zobacz także:

Podczas imprezy laureaci zostali uhonorowani statuetkami zaprojektowanymi i ufundowanymi przez firmę Apart. Ponadto goście mogli obejrzeć spot najnowszej kolekcji marki z Marysią Dąbrowską w roli głównej.

Wieczór uświetniła także firma Paradyż, której właścicielka Anna Tępińska-Marcinek wręczyła osobiście statuetkę Justynie Kosmali, właścicielce sieci kawiarni Charlotte, laureatce w kategorii specjalnej Glamour x Paradyż „Dziewczyna Przyszłości”. Co ciekawe, na scenie obie panie zapowiedziały wspólny, innowacyjny projekt, który lada dzień ujrzy światło dzienne! Na zakończenie imprezy goście otrzymali wspaniałe podarunki, które zapewnił m.in. producent piwa 1664 Blanc.