Klaudia Halejcio: "Powinnam już wylądować w psychiatryku?"

2 czerwca, ponad dwa tygodnie wcześniej niż planowano, na świat przyszła pierwsza córeczka Klaudii Halejcio. 30-letnia gwiazda chętnie dzieli się swoim szczęściem z fanami na swoim profilu na Instagramie. Celebrytka często dodaje zdjęcia i filmiki na których pokazuje bez wstydu swoje poporodowe ciało i dokumentuje swoje pierwsze dni bycia mamą.

Na swoim InstaStory Klaudia Halejcio dzieli się nieprzyjemną sytuacją, która spotkała ją podczas wywiadu. Okazuje się, że dziennikarka zapytała gwiazdę o brzuch po porodzie, zaznaczając, że wiele mam-celebrytek w kilka tygodni wraca do swojej sylwetki sprzed ciąży. Ostatnio takimi przykładami były Małgorzata Rozenek czy Anna Lewandowska. Klaudia Halejcio, która nie przejmuje się swoim brzuchem i skupia swoją energię na radości z nowego doświadczenia, nie wiedziała jak zareagować.

"Ciekawa sytuacja z wczoraj. Udzielam wywiadu, pani zadaje mi pytanie. Pytanie brzmi: "Pani Klaudio, jak pani psychicznie radzi sobie z tym, że ma pani brzuch, zresztą głośno pani o tym mówi". I ja mówię: "Tak, no tak". No i "Jak pani psychicznie radzi sobie z tym, że inne gwiazdy nie mają brzucha po porodzie, a pani ma?" - opowiada na InstaStory celebrytka i dodaje:

Myślę sobie – ona naprawdę to powiedziała? Jestem miesiąc po porodzie, co powinnam odpowiedzieć? Naprawdę, gwiazdy nie mają brzucha po porodzie? Ludzie mają? Proszę was, odpowiedzcie mi na to pytanie, jak wygląda brzuch kobiety miesiąc po ciąży, po cesarskim cięciu, bo nie wiem, co odpowiedzieć. W jakim stanie psychicznym powinnam być? Czy powinnam już wylądować w psychiatryku? Załamać się? Co powinnam zrobić?

W komentarzach pod postem gwiazdy pojawiło się wiele słów wsparcia i zrozumienia dla całej sytuacji.

“Pięknie wyglądasz! Chciałabym wyglądać tak miesiąc po porodzie :) proszę nie słuchać głupich komentarzy.”

“A propos brzucha, to w moim bliższym i tym dalszym otoczeniu nie udało mi się jeszcze spotkać żadnego człowieka (niezależnie od płci) "bez brzucha„ ale co ja się tam znam. Być może pani dziennikarka była bardziej światowa.”

“Życzę sobie takiego "brzucha" za miesiąc po porodzie jak ma Pani :-)” “Klaudia ja zazdroszczę Ci tych stalowych nerwów.. ja bym tą dziennikarkę przerobiła na coś pożytecznego. Wyglądasz fenomenalnie. A nie od dzisiaj wiadomo, że w ciąży ciało ludzkie się zmienia i to jest naturalna kolej rzeczy... Jak kobieta kobiecie może zadać takie pytanie?”