W chwili, gdy Klaudia Halejcio zaszła w ciążę, zrobiło się o niej głośniej niż kiedykolwiek. Aktorce przybyło obserwatorek z uwagi na parentingowy kontent, którym zaczęła dzielić się w sieci. Gwiazda w oczekiwaniu na dziecko pokazała na Instagramie m.in. wyprawkę dla córeczki, a także zrelacjonowała swój baby shower. Nel, córka Klaudii i jej partnera Oskara, przyszła na świat w czerwcu. Od tej pory często gości w kanałach social media znanej mamy, która szczegółowo opowiada o jej pierwszych tygodniach. Relacje są naprawdę szczegółowe...

Klaudia Halejcio nagrała relację z nocnego przewijania córki

Podczas jednej z lipcowych, upalnych nocy Klaudia Halejcio zamieściła na Instastories relację z nocnego przewijania córki. Aktorka zrobiła zbliżenie na brudną pieluszkę dziecka i swoją zabrudzoną koszulę.

Kiedy zastanawiasz się, czemu twoje dziecko jest takie szczęśliwe, bo właśnie obs*ało cię całe, a ja się zastanawiam, co mi tak ciepło - mówi Klaudia na nagraniu.

W kolejnej relacji widzimy Klaudię oraz podpis: "Kocham te chwile" z dodaną emotikoną kupy.

Podejście Klaudii Halejcio do relacjonowania macierzyństwa na Instagramie różni się od tego, które prezentują inne znane osoby. Kasia Tusk, czy Anna Lewandowska chronią prywatność swoich dzieci - nie pokazują ich twarzy, a pociechy goszczą na ich profilach raczej sporadycznie.

Z waszej perspektywy, które podejście jest lepsze? Macierzyństwo "bez filtra", czy maksymalna ochrona wizerunku dziecka i niedzielenie się informacjami o nim?