Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko

Anna i Robert Lewandowscy 6 maja powitali na świecie swoją drugą córkę - Laurę. Jako pierwszy radosną nowinę przekazał Robert, wrzucając na Instagram przepiękne zdjęcie z maleńką siostrą Klary. "Witaj malutka! Witamy na świecie Laurę! Dobra robota mamusiu!" - napisał obok. Tym razem poród przebiegł szybko i bez komplikacji, w przeciwieństwie do narodzin Klary, które były dla trenerki bardzo trudnym doświadczeniem. Na kolejne fotografie nie trzeba było długo czekać. Już następnego dnia Anna Lewandowska poinformowała fanów, że właśnie wróciły z Laurą w domu, gdzie czekała na nie niespodzianka: mnóstwo bukietów kwiatów i powitalne balony.

Ania wrzuciła też na Instagram pierwsze zdjęcie małej Laury:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@annalewandowskahpba) Maj 7, 2020 o 12:05 PDT

Klara Lewandowska wita swoją siostrę - jej reakcja jest urocza

Anna Lewandowska do ostatniej chwili była bardzo aktywna, a jeszcze dwa dni przed porodem wspólnie z Robertem Lewandowskim świętowali 3-cie urodziny swojej starszej córki, Klary. Rodzice postanowili jej wyprawić kameralne, domowe przyjęcie urodzinowe. Teraz 3-letnia Klara mogła po raz pierwszy zobaczyć swoją siostrę. Dziewczynki będą miały urodziny dwa dni po sobie. Starsza z nich przyszła na świat 4, a młodsza 6 maja. Anna Lewandowska uwieczniła to urocze powitanie i zamieściła zdjęcie dziewczynek na Instagramie. W komentarzach nie brakuje głosów zachwytu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@annalewandowskahpba) Maj 8, 2020 o 12:11 PDT

"Siostry. Rodzina jest najważniejsza" - napisała pod zdjęciem Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska tuż przed porodem

Anna Lewandowska do ostatniej chwili była bardzo aktywna, a jej figura w ciąży pozostawała nienaganna. Na zdjęciach z urodzin Klary trenerka zachwyciła prostą, czarną sukienką, która ładnie podkreśliła jej ciążowy brzuszek. Jeszcze 4 dni temu Anna Lewandowska chwaliła się również fanom zdjęciem z treningu, zapewniając, że był bardzo lekki i rozluźniający. Trenerka do ostatniej chwili była też bardzo aktywna na Instagramie. Na 3 dni przed porodem, opublikowała swoje niezwykle zmysłowe zdjęcie z ubiegłorocznej sesji zdjęciowej dla marki Phlov. Teraz aktywna mama będzie potrzebować odpoczynku. Jeszcze raz gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9) Maj 4, 2020 o 1:56 PDT