Weronika Rosati będzie kolejnym gościem specjalnym naszego cyklu "GALA Kino Pod Gwiazdami". Co to takiego? Sześć środowych wieczorów, sześć doskonałych filmów, sześć inspirujących kobiet. Wstęp na wydarzenia jest WOLNY. Kolejne spotkanie odbędzie się już 7 sierpnia o godz. 20:00. Zapraszamy Was do restauracji FEST Port Czerniakowski, ulokowanej w malowniczym miejscu tuż nad Wisłą. Przed projekcją filmu "Przedszkolanka" z z Maggie Gyllenhaal  w roli głównej, Natalia Hołownia, redaktor prowadząca serwisu Gala.pl, porozmawia z Weroniką Rosati o jej pracy w Hollywood i w Polsce, samotnym macierzyństwie, córce Elizabeth oraz o fundacji na rzecz kobiet, którą niedawno, wraz z prof. Magdaleną Środą, aktorka powołała do życia. Już teraz ZAPISZ SIĘ na wydarzenie>>

"GALA Kino Pod Gwiazdami" rozpoczęło się 31 lipca spotkaniem z aktorką Magdaleną Lamparską i projekcją głośnego filmu "Tully" z Charlize Theron. Hasłem, które przyświeca naszemu cyklowi, jest "siła jest kobietą". Jednak na spotkania i seanse filmowe serdecznie zapraszamy także mężczyzn! Na pokazie "Tully" było ich całkiem sporo!

Więcej o cyklu "GALA Kino Pod Gwiazdami" przeczytasz TUTAJ>>

PONIŻEJ przypominamy słynny wywiad Natalii Hołowni, gospodyni "GALA Kino Pod Gwiazdami", z Weroniką Rosati. Wideo ma ponad 1 000 000 wyświetleń. To właśnie wtedy Rosati wyznała po raz pierwszy, że jest samotną matką: