"GALA Kino Pod Gwiazdami" po raz kolejny odbędzie się już w środę, 28 sierpnia, o godz. 19:30. Tym razem gościem naszego cyklu będzie aktorka i dramatopisarka Gabriela Muskała. A filmem, który obejrzymy razem, będą "Nieposłuszne" ze wspaniałymi rolami nagrodzonej Oscarem Rachel Weisz i Rachel McAdams. Razem z Muskałą porozmawiamy o filmie, a także o aktorskich wyzwaniach, pracy na planie czy o przekraczaniu własnych granic przed kamerą. Niedawno w kinach był film "Fuga" z przejmującą rolą Gabrieli Muskały - opowieść o kobiecie, która straciła pamięć i nie poznaje nawet własnego dziecka. Spotkaj się z aktorką już w najbliższą środę. Wstęp na wydarzenie, łącznie z projekcją filmu, jest wolny. ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE>>

"GALA Kino Pod Gwiazdami" to nasz nowy cykl, dedykowany dobremu kinu i kobietom. Spotykamy się co środę, począwszy od 31 lipca, aż do 4 września. Miejscem naszych rozmów i pokazów filmowych jest klimatyczny Fest Port Czerniakowski, restauracja położona tuż nad Wisłą. Na gości czekają wygodne leżaki, a w restauracji specjalnie przygotowane menu, oczywiście z naszym logo! Każdy gość otrzymuje od nas egzemplarz magazynu "Gala".

Wydarzenie prowadzi Redaktor Prowadząca serwisu Gala.pl oraz autorka książek "Jak być paryżanką w Polsce" i "Modna Polka" - Natalia Hołownia. Przed każdą projekcją filmową odbywa się rozmowa z gościem specjalnym. Rozmawialiśmy już m.in. z aktorką Magdaleną Lamparską, dziennikarką Anną Wendzikowską, aktorką Weroniką Rosati oraz modelką i aktywistką Martą Dyks. A już 28 sierpnia naszym gościem będzie aktorka, gwiazda filmów "Fuga" i "7 uczuć" - Gabriela Muskała.

WSTĘP WOLNY, zapraszamy!