Kennedy Garcia: „Wprowadziła do naszego życia dużo radości i uśmiechu”

W czasie ciąży, mama Kennedy dowiedziała się, że jej dziecko będzie cierpiało na Zespół Downa. Co więcej, dziewczynka cierpiała na białaczkę i miała rozszczep kręgosłupa. Lekarze sugerowali, aby kobieta oddała ją do adopcji, ponieważ obawiali się, że samotna matka nie będzie w stanie w pojedynkę udźwignąć ciężaru jakim jest wychowanie niepełnosprawnego dziecka. Przewidywania specjalistów złamały kobiecie serce, jednak słowa jednej z położnych, która również wychowywała dziecko z Zespołem Downa, napełniły kobietę nadzieją i skłoniły do podjęcia decyzji. Renee Garcia postanowiła, że zrobi wszystko, aby zapewnić swojej córce normalne życie.

Przeczytaj takżeModelka Amanda Booth wychowuje synka z zespołem Downa. Historia jej rodziny wzrusza do łez!

Kennedy Garcia: „Wyrosła na wspaniałą, zabawną młodą kobietę, która ma świat u swoich stóp”

Mała Kennedy cierpiąca na wiele schorzeń, była poddawana wielu rehabilitacjom. W trakcie jednej z nich odkryła swoją pasję, taniec. Postępy w nauce umożliwiły jej branie udziału w wielu konkursach i pokazach tanecznych. Szybko okazało się, że zdolna dziewczyna jest także wyjątkowo fotogeniczna. Wkrótce została zauważona przed agencję KMR Talent, z którą szybko podpisała kontrakt. Dziś 16-letnia Kennedy bierze udział w wielu castingach. Prywatnie Kennedy jest w związku z 4 lata starszym Matthew i ma bardzo dobre relacje ze swoim rodzeństwem. We wszystkich działaniach wspiera ją dumna mama, która współprowadzi Instagram córki.

Mam nadzieję, że będzie żyć pełnią życia, niezależnie od okoliczności - mówi mama Kennedy.

To Cię również zainteresuje: Mama czwórki dzieci, w tym z zespołem Downa apeluje do władz: „Gdzie wsparcie dla wszystkich kobiet i ich rodzin?