Keanu Reeves pokazał nową partnerkę

Keanu Reeves pojawił się 2 listopada na gali LACMA Art + Film. Aktor, który od dłuższego czasu był singlem w wywiadzie dla "The Jakarta Post" szczerze wyznał: "Miłość romantyczna? Wiesz, jestem samotnym facetem. Nie mam nikogo w życiu. Ale jeśli to się kiedyś wydarzy, będę szanował i kochał drugą osobę. Mam nadzieję, że to mnie spotka" - powiedział Keanu Reeves.

Wszystko wskazuje na to, że aktor wypowiedział te słowa w odpowiednią godzinę, ponieważ na najnowszych zdjęciach widać, że Keanu Reeves w końcu jest szczęśliwy, a to za sprawę nowej partnerki. 

Keanu Reeves ma nową partnerkę: kim jest Alexandra Grant?

Podczas uroczystej gali, na czerwonym dywanie Keanu Reeves pojawił się w towarzystwie Alexandry Grant. Para trzymając się za ręce pozowała fotoreporterom. W końcu od długiego czasu na twarzy aktora zagościł uśmiech. Kim jest kobieta, dzięki której aktor jest tak szczęśliwy?

Alexandra Grant to artystka sztuk wizualnych, z którą Reeves do tej pory łączyły wyłącznie sprawy zawodowe. Grant współpracuje z aktorem już kilka lat. W 2011 roku artystka zilustrowała książkę Reevesa "Ode to Happiness". Do ponownej współpracy doszło w 2016 roku, przy kolejnej książce aktora "Shadows". W artbooku oprócz krótkich wierszy aktora znalazło się 54 artystycznych fotografii Alexandry Grant, idealnie współgrających z tekstem. 

Keanu Reeves i Alexandra Grant założyli też wydawnictwo X Artists’ Books.

Jak widać na przykładzie tej pary miłość przychodzi wtedy, kiedy jej się nie spodziewamy.

Keanu Reeves: czy nowy związek odmieni złą passę?

Kanadyjski aktor, chociaż ma na swoim koncie wspaniałe dokonania, w życiu prywatnym zawsze miał pod górkę. Trudne dzieciństwo, wychowanie bez ojca, który porzucił rodzinę, więzienie za przemyt i sprzedaż heroiny. Później w życiu prywatnym wcale nie był lepiej. W 1999 roku Jennifer Syme - ówczesna dziewczyna aktora urodziła w ósmym miesiącu ciąży martwą dziewczynkę. Para rozstała się. Kilka lat później, w 2001 roku, Syme zginęła w wypadku samochodowym - straciła panowanie nad kierownicą podczas powrotu z imprezy w Los Angeles i nie miała zapiętych pasów. Aktor pytany o tragedię przyznał, że chwilę wcześniej próbowali do siebie wrócić, ale był to ogromnie trudny, depresyjny czas dla nich obojga.

Od tamtych tragicznych wydarzeń aktor był widziany z różnymi kobietami, ale publicznie zaprzeczał plotkom o swoich związkach. Wszystko wskazuje na to, że zła passa minęła, a Keanu Reeves nareszcie jest szczęśliwy z Alexandrą Grant.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The internet’s boyfriend is off the market #KeanuReeves is officially dating artist and friend #AlexandraGrant! (: @gettyimages) To report or to remove content contact us by email. Tag a friend!!!! @eleven11world Ignore the tags! . . . . . . . . . . . . . . . . . . (Tags) #maryelizabethwinstead #natalieportman #margotrobbie #emiliaclarke #jenniferlawrence #keanureeves #jaredleto #emmastone #scarlettjohansson #ryangosling #chrisevans #amyadams #bradleycooper #leonardodicaprio #angelinajolie #bradpitt #quentintarantino #annehathaway #PriyankaChopra #thefilmcommunity #cinema #eleveneleven #dakotajohnson #tomholland #filmmaking #cinematography #GigiHadid

Post udostępniony przez Eleven Eleven World (@eleven11world) Lis 5, 2019 o 4:39 PST