Keanu Reeves bierze ślub z Alexandrą Grant?

Keanu Reeves na początku listopada pojawił się na czerwonym dywanie w towarzystwie swojej nowej partnerki. Od tej pory wszystkie media rozpisują się o związku aktora z Alexandrą Grant. Ostatnio media obiegła informacja, że Keanu Reeves planuje ślub.

Jak donosi magazyn "OK!" aktor zaręczył się z Alexandrą Grant: "Keanu niedawno poprosił Aleksandrę, aby go poślubiła, a ona odpowiedziała tak. Pytanie zadał około miesiąca temu przy romantycznej kolacji w domu – zamówili kuchnię włoską na wynos, siedzieli przy blasku świec i muzyce Franka Sinatry. Powiedział, że chciał, aby spędzili resztę życia razem, a potem uklęknął na jedno kolano." Podobno Keanu Reeves wręczył Grant pierścionek zaręczynowy inspirowany stylem vintage  wartości 200 tys. dolarów.

"Chcą, aby uroczystość odbyła się w Malibu następnej wiosny. Ceremonia prawdopodobnie będzie odbywać się na plaży, przy zachodzie słońca w obecności około 70 osób. Brzmi fantastycznie, ale znając Keanu, wszystko będzie bardzo intymne, ale na luzie i pełnej swobodzie" - donosi informator magazynu.

Ślub Keanu Reeves z Alexandrą Grant to fake news?

Nie wiadomo, czy wierzyć plotkarskim mediom, ponieważ doniesienia o ślubie Keanu Reeves dementuje portal Gossip Cop. Jego zdaniem to nieprawdziwa informacja. "Źródło zbliżone do sytuacji mówi nam, że artykuł w magazynie jest sfabrykowany, a wszelkie rozmowy o zaręczynach są fałszywe".

W dzisiejszych czasach takie fake newsy nikogo nie dziwią, a każdy może napisać co chce. Jest to przykre, bo media przez to tracą na wiarygodności. Dopóki sam Keanu Reeves lub jego partnerka nie potwierdzą oficjalnie tej informacji nic nie jest pewne.

Keanu Reeves ma nową partnerkę: kim jest Alexandra Grant?

Keanu Reeves pojawił się niedawno na gali LACMA Art + Film w towarzystwie Alexandry Grant. Para trzymając się za ręce pozowała fotoreporterom. W końcu od długiego czasu na twarzy aktora zagościł uśmiech. Wszyscy zadawali sobie pytanie: kim jest kobieta, dzięki której aktor jest tak szczęśliwy?

Alexandra Grant to artystka sztuk wizualnych, z którą Reeves do tej pory łączyły wyłącznie sprawy zawodowe. Grant współpracuje z aktorem już kilka lat. W 2011 roku artystka zilustrowała książkę Reevesa "Ode to Happiness". Do ponownej współpracy doszło w 2016 roku, przy kolejnej książce aktora "Shadows". W artbooku oprócz krótkich wierszy aktora znalazło się 54 artystycznych fotografii Alexandry Grant, idealnie współgrających z tekstem. Keanu Reeves i Alexandra Grant założyli też wydawnictwo X Artists’ Books.

Na zdjęciach widać, że Keanu Reeves jest szczęśliwy i to jest najważniejsze. Kiedy pojawia się miłość nic więcej nie ma znaczenia.