Od ostatniej wizyty "Seksu w wielkim mieście" na naszych ekranach minęła prawie dekada. Na szczęście była to tylko krótka przerwa. W styczniu pojawiły się wiadomości, jakoby telewizja HBO miała w planach kontynuować kultowy serial pod nową nazwą And just like that.  Ulubione przyjaciółki wszystkich millenialsów pojawią się na naszych ekranach już niedługo. Tym razem widzowie będę mieli okazję towarzyszyć bohaterkom podczas ich dojrzalszych lat. W nowej odsłonie zobaczymy jednak jedynie trzy z czterech przyjaciółek. Kim Cattrall, wcielająca się w Samanthę, nie weźmie udziału w kontynuacji projektu. Wiele fanów spekulowało jakoby to brak sympatii między Sarą Jessicą Parker a Kim Cattrall sprawił, że Samantha nie w nowym wydaniu "Seksu w wielkim mieście".

"Nigdy nie powiedziałam, że jej nie lubię. Samantha być może nie jest częścią tej historii, ale na zawsze pozostanie w naszych sercach,  bez względu na to gdzie jesteśmy i co robimy" - powiedziała Sarah Jessica Parker, zapytana o plotki na temat wewnętrznego konfliktu między aktorkami.

Z okazji powrotu kultowego serialu przygotowałyśmy kilka ulubionych looków Carrie Bradshaw i nasze odpowiedniki ikonicznych strojów głównej bohaterki.

Carrie w przepięknej kreacji Dior, chwilę przed wpadnięciem do wody. Sukienka off the shoulders, czyli odsłaniająca ramiona, i sandałki na obcasie to idealne połączenie na letnie wieczory. Delikatna torebka i biżuteria świetnie dopełniają look. Wyjście z przyjaciółkami, kolacja we dwoje lub spotkanie w większym gronie? Ta kreacja sprawdzi się na wszystkie okazje.

Fot. Getty Images

Jeden z najczęściej wspominanych looków czyli ulubione futro Carrie. Założyła je na pierwszą randkę z Mr. Big, na zakupy w butiku Diora i swoje trzydzieste urodziny. Takiego sztucznego futra nie może zabraknąć w żadnej szafie tej zimy. Do sukienki, prostych jeansów, klasycznych, ale i codziennych strojów.

Zobacz także:

Fot. Getty Images

Carrie lubiła niebanalne połączenia. Klasyczna ołówkowa spódnica, różowy płaszcz, szpilki i tiara? Czemu nie? Strój idealny na ciepłe jesienne wieczory.  Żywy kolor nie tylko doda trochę pazura, ale także poprawi humor, nie tylko Tobie.

Fot. Getty Images