Relacja Kayah i Rinke Rooyensa to zdecydowanie dowód na to, że przyjaźń z eks jest jak najbardziej możliwa. Popularna piosenkarka i znany producent telewizyjny oficjalnie byli małżeństwem przez 12 lat, ale tak naprawdę rozstali się ze sobą już cztery lata po ślubie. Sfinalizowany w 2010 roku rozwód nie sprawił jednak, że drogi artystki i jej byłego męża kompletnie się rozeszły. Rinke chętnie zatrudniał Kayah do swoich produkcji oraz brał udział w wychowaniu ich 21-letniego dziś syna Rocha.

Wygląda na to, że Kayah świetnie dogaduje się nie tylko ze swoim byłym mężem, ale także z jego aktualną partnerką. Joanna Przetakiewicz ostatnio gościła nawet w domu wokalistki. Obie pani nagrywały tam najnowszy odcinek programu "Tu i Teraz". Premiera audycji odbyła się w środę 24 czerwca o godz. 18 w rozgłośni Meloradio.

Z tej okazji Kayah opublikowała na Instagramie obszerny post, w którym nie szczędziła komplementów nowej ukochanej swojego eksmęża.

Tadam! Taki oto finał sezonu w "Tu i Teraz". Już dziś posłuchacie mojej audycji w pełni z kobietą petardą, kobietą rakietą, cudowną SuperENKą, która zachwyca mnie za każdym razem. Piękna ciałem i duchem! O zniewalającym uśmiechu i zaraźliwej, pozytywnej aurze - napisała Kayah pod wspólnym zdjęciem z Joasią.

- Swoją energię i siłę przekazuje od prawie dwóch lat projektowi Era Nowych Kobiet. Jeździ po całej Polsce, wspiera i jednoczy kobiety! Ramię w ramię. A już jutro premiera książki, w której zebrała opowieści Kobiet, którym udało się wyjść z ciężkich życiowych doświadczeń zwycięsko! Audycję nagrałyśmy u mnie w domu - tak Kayah zachwycała się działalnością Przetakiewicz.

Choć pod postem zdecydowanie przeważają pozytywne komentarze, jeden z internautów postanowił wbić szpilę Przetakiewicz i nawiązać do głośnej afery metkowej.

To ta od czapek z Bangladeszu - napisał.

Kayah szybko zareagowała i stanowczo stanęła w obronie dyrektor kreatywnej domu mody La Mania.

- Zachęcam do czerpania wiedzy o życiu i ludziach z innych źródeł niż brukowce i plotkarskie portale, szkoda na nie czasu, serio! Buźka - odpowiedziała mu Kayah.

Ukochana Rinke Rooyensa nie pozostała dłużna Kayah i również wyraziła swój zachwyt nad przemiłym spotkaniem. Przy okazji zdradziła, że gwiazda muzyki poczęstowała ją smakołykami domowej roboty.

TO BYŁO FANTASTYCZNE SPOTKANIE, za które dziękuję z całego serca. Kocham takie rozmowy z mądrymi babkami, którym nie jest wszystko jedno i widzą więcej. A te kotlety Twojej mamy, to już w ogóle szał i obłęd! Zrobimy Wam hamburgery następnym razem u nas. DO ZOBACZENIA - napisała Przetakiewicz.

Ja wciąż nie wierzę, że Ty tyle zjadłaś!!! Gdzie to upychasz? - odpowiedziała jej piosenkarka.

Jesteście zaskoczeni, że Kayah i Joanna Przetakiewicz tak dobrze się dogadują?

ZOBACZ: 18-letnia gwiazda "365 dni" śpiewa hit Kayah. Nagranie sprzed 10 lat hitem internetu [WIDEO]