Katy Perry i Orlando Bloom

Katy Perry i Orlando Bloom to obecnie jedna z najpopularniejszych i najbardziej zaskakujących par w Hollywood. Zanim się poznali, aktor był związany z modelką Mirandą Kerr, z którą ma 11-letniego syna Flynna. Perry również ma za sobą parę poważnych związków. Piosenkarka w 2010 r. poślubiła komika Russela Branda, jednak ich związek rozpadł się zaledwie po półtora roku. Orlando Bloom i Katy Perry zaczęli się spotykać w 2016 r. Chociaż niedawno przywitali na świecie pierwsze dziecko, ich związek również przeszedł poważny kryzys. Para kilkukrotnie rozstawała się i z powrotem schodziła. 

Na szczęście zakochani ostatecznie uznali, że dalej się kochają i para w 2019 roku się zaręczyła. W sierpniu 2020 r. na świat przyszła ich pierwsza córka, Daisy Dove Bloom. 

Kary Perry - ciało po porodzie

Katy Perry zawsze była pewna siebie i nie stroniła od udostępniania niepozowanych i nieprzerabianych zdjęć. Już w czasie ciąży wielokrotnie udostępniała filmy i fotografie, na których widać jej worki pod oczami, brak makijażu czy nieułożoną fryzurę. 

Piosenkarka najbardziej zachwyciła swoich fanów po tym, jak pokazała swoje ciało zaledwie pięć dni po porodzie. Gwiazda zapozowała w majtkach poporodowych i biustonoszu laktacyjnym. Obserwatorzy Perry wielokrotnie dziękowali jej za to, że pokazuje prawdziwe oblicza macierzyństwa i nie ubarwia rzeczywistości. 

Mam krągłości, nie jestem w rozmiarze „0”. Pragnę, żeby ludzie mogli się ze mną utożsamiać – powiedziała piosenkarka w rozmowie z Davidem Yi dla portalu Mashable. 

Katy Perry i Orlando Bloom z dziećmi na wakacjach

Katy Pary i Orlando Bloom zostali niedawno przyłapani na wakacjach w Grecji. Para wybrała się na urlop ze swoja 10-miesięczną córką i synem Blooma z poprzedniego małżeństwa. Paparazzi udało się uchwycić piosenkarkę, przechadzającą się po plaży i.. zajadającą się pizzą! Internauci zachwycili się naturalnymi zdjęciami pary z wakacji i przyznali, że dawno nie widzieli żadnych gwiazd w tak „naturalnym” wydaniu. Chociaż fotografie zostały zrobione z ukrycia przez paparazzich, to i tak fani wyrazili swój podziw dla zakochanych, którzy nigdy nie starali się „lukrować” swojego życia. 

Fajna para nie ulegająca modzie na super fit ciała, tylko normalna rodzinka.

Bogaci , sławni i super naturalni.

Nie lukruje! I dobrze – pisali zachwyceni parą Internauci na Pudelku.