57-letnia modelka Kathy Jacobs na okładce "Sports Illustrated"

Kathy Jacobs jest idealnym przykładem na to, że w każdym wieku można realizować swoje marzenia. 57-lenia Kathy właśnie pojawiła się na okładce "Sports Illustrated", gdzie reklamuje kostiumy kąpielowe. Tym samym jest najstarszą modelką w historii magazynu. Chociaż Jacobs stawiała swoje pierwsze kroki w modelingu już w latach 80., to jednak teraz, tuż przed 60. odnosi największe sukcesy, a przede wszystkim jest inspiracją dla wielu kobiet i głosi hasło, że "życie nie musi się kończyć, gdy się starzejesz".

"Kathy posiada moc wytrwałości, ciężkiej pracy i tego, co to znaczy podążać za swoimi marzeniami. Zawsze ma czas dla innych, jednocześnie budując własną karierę. Jest żywym dowodem na to, że musimy przestać nakładać na siebie ograniczenia i celebrować nietradycyjne sposoby, w jakie możemy osiągnąć nasze cele i prześcigiwać się." - tak o Kathy napisał magazyn "Sports Illustrated".

Kathy podkreśla, że bycie na okładce tak znanego magazynu w wieku 57 lat, to "znak aprobaty nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich kobiet w moim wieku."

Możliwość reprezentowania kobiety w moim wieku to ogromny zaszczyt. W naszym wieku nie musimy się ukrywać. Jestem szczerze wdzięczna, że ​​pozwolili mi być w tym samym magazynie z dziewczynami, które są ode mnie młodsze, nawet młodsze od mojej własnej córki. Życie nie kończy się, gdy osiągasz pewien wiek. Czuję więc, że bycie w tym magazynie nie tylko pomaga innym kobietom w moim wieku, ale także młodszym dziewczynom - mówiła w wywiadzie dla "Fox News".

Modelka przyznaje, że dostaje dużo wiadomości od kobiet w różnym wieku, które boją się starości. "Wszyscy są tak przerażeni starzeniem się. Wiele młodszych dziewczyn napisało do mnie i powiedziało: „Bardzo dziękuję za zrobienie tego, ponieważ nie boję się już starzenia. Wiem, że moje życie nie skończy się, gdy osiągnę 30, 40, 50 lub 60". Bycie w tym magazynie to naprawdę efekt domina. Pozwala ludziom w moim wieku czuć się pięknie i seksownie."

Wiele osób zastanawia się, co robi modelka, że może pochwalić się tak świetnym wyglądem. W rozmowie z "Fox News", Kathy zdradziła, że nie jest na żadnej diecie, za to stara się jeść to, co jej służy. Ze swojego jadłospisu wyeliminowała jasne pieczywo, makaron, ryż, ziemniaki i cukier. Jej zdaniem właśnie to przyczynia się do tego, że ma płaski brzuch. Dodatkowo ćwiczy w domu i uwielbia chodzić na zajęcia z tańca brzucha.

PRZECZYTAJ TEŻ: