Kate Moss rzadko zgadza się już na udział w kampaniach. Dla tej wyjątkowej modelki zrobiła wyjątek

Kate Moss to legenda i jedna z najważniejszych supermodelek, której wkład w popkulturę i świat mody jest odczuwalny do dziś. Jest spełnieniem marzeń wszystkich projektantów, mimo że jej kariera trwa już ponad 3 dekady. Dziś 48-letnia Kate Moss selekcjonuje pokazy i kampanie, w których występuje. A jednak dla tego projektanta zrobiła wyjątek. Nie bez znaczenia okazał się też duet, w którym miała wystąpić. 

Kate Moss w kampanii z córką, Lilą: Królowa jest tylko jedna?

Tommy Hilfiger zaprosił Kate Moss do nowej kampanii, którą projektant oddaje hołd nowojorskiej Fabryce Andy’ego Warhola. Ta sesja miała okazać się wyjątkową dla supermodelki, bo wystąpiła w niej razem ze swoją 19-letnią córką, Lilą. O nastoletniej modelce, do złudzenia przypominającej mamę, robi się coraz głośniej. Nikt nie ma złudzeń, że powtórzy sukces Kate. 19-latka ma już dawno za sobą pierwsze kroki w branży, a projektanci chętnie z nią współpracują. Dodatkowo Lila, która jest nieuleczalnie chora na cukrzycę, działa na rzecz normalizowania noszenia pomp insulinowych. Ma nie tylko świetne geny i urodę, ale też charakter! A to we współczesnym świecie mody większy skarb niż szczupłe nogi do nieba.    

Internauci okazali się wyjątkowo łaskawi dla rockandrollowego duetu matki i córki i w komentarzach pojawiły się głównie zachwyty i zdziwienie jak obie panie są do siebie podobne. Trzeba przyznać, że wyglądają jak dwie krople wody.  

Więcej zdjęć znajdziecie w GALERII pod artykułem: 

Klasyka i awangarda w stylu nowojorskiej bohemy - jesienna kolekcja Tommy'ego Hilfigera

Podobno panie Moss nie zastanawiały się ani chwili na propozycję wzięcia wspólnie udziału w takim projekcie. Co je przekonało? Kampania Tommy’ego Hilfigera na jesień 2022 roku oddaje hołd kultowej nowojorskiej Fabryce, gdzie Andy Warhol połączył modę, sztukę, muzykę i showbiznes. Od nowego wzoru TH Monogram, zaprojektowanego z Fergusem Purcellem, po współpracę z brytyjskim projektantem Richardem Quinnem – klasyka zderza się tu z awangardą. Czyli coś, co w połączeniu ze stylem nowojorskiej bohemy płynie w DNA Kate Moss.

Tradycyjnie amerykańskie motywy odradzają się w unikalnych odsłonach, inspirowanych streetwearem: mieszankach wyrazistych barw, zaskakujących proporcjach i standardowych fasonach noszonych w niezwykły sposób. Tak wygląda nowoczesny styl preppy – tworzony dla wszystkich. Celebracja sztuki i popkultury, we wszystkich światach: od realnego po wirtualne. Witajcie w Tommy Factory. - mówi o nowej kolekcji sam Tommy Hilfiger.