Kate Middleton zdradziła, jak książę Louis lubi spędzać czas

Parę dni temu w miejscowości Wisley w Anglii otwarto ogród zaprojektowany przez Kate Middleton. Na oficjalnym wydarzeniu nie zabrakło oczywiście samej księżnej. Kate Middleton wykorzystała swoją wizytę w miasteczku na zapoznanie się z rodzinami wspieranymi przez brytyjskie organizacje charytatywne. Szczególnie dobry kontakt nawiązała oczywiście z matkami i dziećmi. Jedna z mam wyjawiła, o czym rozmawiała z księżną. Głównym tematem były oczywiście dzieci! 25-letnia Sarah Griffiths zdradziła, że Kate Middleton opowiedziała jej co nieco o księciu Louisie. Okazuje się, że najmłodsze dziecko księżnej Kate i księcia Williama uwielbia przebywać na świeżym powietrzu! Dodatkowo kocha zapach kwiatów i nieustannie je wącha. Wydawać by się mogło, że to nieznaczna informacja, jednak książę Louis rzadko pokazywany jest publicznie, a o jego upodobaniach wiemy jeszcze mniej.

Kate Middleton zachęca rodziny do spędzania czasu na powietrzu

Rozmowa z matkami nie była jedynym zajęciem, któremu Kate Middleton poświęciła się podczas otwarcia ogrodu. Bawiła się również z ich dziećmi. Na jednym z nagrań udostępnionych w Internecie widać księżną tańczącą z piętnastomiesięczną dziewczynką. Ponadto podczas zabawy spytała małą, czy ta lubi muzykę. Zaangażowanie Kate Middleton w akcje charytatywne nie jest niczym nowym. Oprócz tego księżna od lat pokazuje, jak ważna jest dla niej rodzina. Zdrowie dzieci jest dla niej priorytetem. Właśnie dlatego podczas otwarcia ogrodów zachęcała rodziców, aby jak najczęściej wychodzili ze swoimi pociechami na świeże powietrze – Kate Middleton uważa, że ma to wpływ nie tylko na zdrowie, ale też ogólne szczęście.

Książę Louis pojawił się na meczu polo

Ostatnimi czasy Kate Middleton często pojawiała się publicznie, czasem nawet w towarzystwie dzieci. Na jednym z wyjść nie zabrakło nawet małego księcia Louisa. W lipcu razem z mamą pojawił się na charytatywnym meczu polo, w którym brali udział jego tata, książę William, i książę Harry. Jednak mimo okazjonalnych wyjść, książę Louis nie jest często pokazywany publicznie, najpewniej ze względu na swój wiek – w tym roku skończył 1 rok. Cieszymy się jednak, że mogliśmy się dowiedzieć nawet tak drobnej informacji, jak jego zamiłowanie do natury. Zgadzacie się z księżną Kate Middleton w kwestii wychodzenia z dzieckiem na powietrze?